Skocz do zawartości

Brelok 808#16v2 Nagrywanie i transmisja jednocześnie...?


MadejsoN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem na forum ale nic ciekawego nie znalazłem, zadałem pytanie w innym wątku ale odpowiediz nie uzyskałem więc zakładam nowy temat.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy istnieje możliwość na breloku 808#16v2 nagrywac w maksymalnej rozdzielczosci 1280 x 720 na kartę i jednocześnie transmitować ten sam obraz do stacji? Chodzi mi o to aby w jednym urządzeniu mieć i transmisję 640x480 oraz nagranie w wyższej rozdziałce... Nie wiem czy dobrze myśle...

 

Pozdrawiam i przepraszam jeśli zdublowalem temat, podejrzewam ze ktos juz zadal takie pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz VGA w breloku 808 #16 v2 soczewka 120 stopni robic streama przez 1.2 ghz albo 808 #18 obydwie opcje do 200 pln...albo go pro hero 2 w HD za ponad klocka (1000pln) wybor nalezy do ciebie.miszczu

 

a jak chcesz zmolestowac temat do dna i do sedna to zaloguj sie na forum www.rc-fpv.pl i znajdziesz materialu do czytania od dzisiaj do 2200 roku naszej ery, bez przerwy na kawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jedyne co chce i potrzebuje to uniknac kupowania dwoch kamerek, jednej do podgladu fpv w slabej rozdzielczosci (640x480, bo to chyba jest maksimum do transmisji) oraz drugiej do nagrania widokow z tego lotu w wiekszej rozdzialce. Nie potrzebuje nagrywac obrazu bezposrednio z transmisji bo i tak bylby kiepskiej jakosci. Bo dalej nie wiem: brelok mi to zapewni? Nagra mi obraz w max jego rozdzialce na karte i jednoczesnie bedzie podawal ten sam obraz na transmiter Video?

 

Poza tym kazikfer - napisałeś o 200 pln... Czego to cena? Samego breloka? Bo jeśli tak to 808#16 na e-bayu do sciagniecia jest za 120 zl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,że można nagrywać na brelok i jednocześnie transmitować obraz na ziemię.

Tylko mam jedno ale...mianowicie obraz na ziemi z bazy nie jest nagrywany tylko po to aby pochwalić się kolegą ale też a przede wszystkim po to aby w przypadku utraty zasięgu rc lub video a co za tym idzie i samej platformy FPV, po odtworzeniu takiego lotu łatwiej ją "odnaleźć" (taka mała czarna skrzynka). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no racja racja. Obraz do "pochwalenia" bylby tylko z karty, tam by byla ta najlepsza rozdzielczosc. A video przeslane do sterowania + black box, który faktycznie się przyda w razie awarii...

Poczytałem na drugim forum o tych brelokach i faktycznie jest tego bardzo duzo.

Dziękuję za rozwianie wszelkich wątpliwości.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to jaka jest rozdzielczosc dla go pro live out?

 

i

http://rc-fpv.pl/vie...&highlight=hdmi

 

Rozdzielczość rozdzielczością a możliwość transmisji bezprzewodowej W WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI na ziemię to już inna bajka... ;)

.....a hdmi to to rodzaj złącza..

Edytowane przez zeman0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.