Skocz do zawartości

Problem z Red Emperror firmy NIKKO


skwarciu21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już spory czas temu dostałem ten samolocik. Lecz nie wiem czemu nie chce on latać. Zaraz po rzucie od razu praktycznie zaczyna nurkować w dól i w taki sposób złamałem 2 śmigła. Czy ktoś z was posiadał lub ma taki samolot i co zrobić aby latał. Samolot zachowuje się identycznie jak na tym filmiku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak szybuje bez działającego silnika?

Na marginesie wyrzuty na filmie są beznadziejne. Co z tego że chłopak biegnie. Rzuca jakby śniadania nie jadł.

Po pierwsze, porządnie wyrzucić przed siebie.

Po drugie delikatnie ze sterami, ten samolot nie będzie się ostro wznosił. Gdy go za bardzo zadrzesz do góry to straci siłę nośną i spadnie.

Potrzebuje prędkości aby latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady. A czy możliwe jest, bateria jest za słaba? Raz rzuciłem go z dość dużej wysokości i zaczął lecieć ale przez kilka sekund i potem znowu w dół. Szybowania zbytnio nie próbowałem, ponieważ obudowa silnika jest plastikowa.... i już pękła od uderzeń w ziemię. Samolot ma tez cięższy przód czy tak powinno być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.