Skocz do zawartości

E max GT4020/7


lukas 39

Rekomendowane odpowiedzi

Tego akurat silnika nie testowałem, natomiast miałem do czynienia z modelem GT 2820/07 i po testach stwierdziłem iż producent podaje wartości prawdziwe, nie wyssane z palca. Więc jest duże prawdopodobieństwo, że w przypadku GT 4020/7 jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam EMAXA 28/26/05- zachowuje parametry zgodnie z opisem producenta. Bardzo polecam te silniki, nie są drogie, a śmiało mogą konkurować z motorkami z wysokiej półki. Wiem coś o tym, ponieważ jestem posiadaczem MEGI 22/30/3E, silnik posiada w realu bardzo zbliżone parametry. A jeśli porównać masę tych silników to EMAX jest na PLUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kicha!!!! Silnik przyszedł z Nasika ale jakiś po regeneracji i wrócił do nadawcy,pomimo stanów sklepowych wychodzi na to że jest niedostępny.Po przeczytaniu ładnych kilku opini na kilku forach jednak zrezygnuję z dalszego szukania.Wygląda na to że ta wersja jest bardzo wadliwa jeżeli chodzi o uzwojenie i zaprzestali produkcji.Odkupiłem od forumowego kolegi silnik o podobnych parametrach tyle że znanej i przez wszystkich lubianej marki Turnigy!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.