Skocz do zawartości

MIG-15 EDF Hobby Topgun


Rekomendowane odpowiedzi

Model też mi się podoba (na zdjęciach) i dlatego zastanawiam się nad zamówieniem.

Preferencje- jakiś fajny duży EDF,

umiejętności- przeciętne :)

zasobność portfela - zawsze za mało :) - na goły model max 1000 zł

 

Wejdź na stronę http://www.jepejets.com/jepeshop/mig-15-fastfoam/468-fastfoam-giant-mig-15.html

Tam jest sporo n/t tego modelu

Cena chyba podobna i to bez ryzyka vatocła

Jeśli chodzi o napęd to 8-10 s bo to naprawdę duży model.

Jepe trochę je przygotowuje (Topguny, Fly-fly) i wtedy zaczynają latać. Ja osobiście nie lubię tej technologii ponieważ wymaga szlifowania i laminowania. Można też gołym styropianem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz także kupić MiG'a-29 z Lanxiang. Duży, ładny i wspaniale latający... I jest sporo dodatków wakoryzujących (całe aluminowe chowane podwozie z obrotem kół głównych jak w prawdziwym MiG'u, są elementy wzmacniające kadłub - wycięte ze sklejki laserem, są polskie oznaczenia itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecywiście - cena atrakcyjna.. Ja za swój dałem coś około 1000zł, ale to był czas, gdzie tylko się słyszało o tym modelu ;) Więc jako nowość - musiał kosztować..

 

A kolega ArabaT ma w 100% rację - sprzedawca oferuje od ręki, z przesyłką wychodzi podobnie i co ciekawe (i najważniejsze) - są dostępne części zamienne :)

 

Póki co są trzy latające takie MiG'i w Polsce o których wiem:

Jeden jest u mnie, drugi u kolegi ArabaT, a trzeci - u mojego serdecznego kolegi z Malborka. Czwarty jest w trakcie budowy i także w Malborku (składa go były pilot z MiG'a-29 w oznaczeniach z jakimi latał).

 

Pewnie prześledziłeś już forum ;) ale gdyby coś umknęło twojej uwadze - rzuć okiem na ten wątek: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/24758-mig-29-edf-lanxiang/

To jest dokładnie ten MiG-29 o którym mowa..

 

Gdyby coś - pisz.. Chętnie pomogę..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.