Skocz do zawartości

Zawody ESA we Wrocławiu


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś odbyły sie małe zawody ESA we Wrocławiu. Rozegrano 2 kolejki lotów i załamała sie pogoda. Loty odbywały sie na takiej osiedlowej łące, gapiów było sporo, również przygodnych przechodniów któży beztrosko spacerowali swoimi utartymi sciezkami, a nad ich głowami "bzyczały" modele - oj niebezpieczne to było! Filmik który tu proponuje obejżeć nie niesie w sobie żadnej wartosci artystycznej, patrząc na modele w pewnych momentach ma sie wrażenie że szerszenie wyroiły się z gniazda i wsciekle lataja. To tyle jezeli chodzi o samokrytykę. Wolę to robic sam, niż czytac posty w stylu... Ach co tam, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Wkwestii gustów nie ma dyskusji.

 

Pozdrawiam i ukłony dla organizatorów za "wysmienitą organizacje i bezpieczenstwo zawodów"

 

http://pl.youtube.com/watch?v=o4aDaADmeac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

To prawda,

 

zwłaszcza ciekawie wyglądała para starszych ludzi spokojnie spacerujących scieżką a ponad ich głowami rozgrywała się walka o zycie.

Nakręciłem film z losowania,rozdawania tasiemek,mam też kraksy !

Ale film jest na kasecie w kamerze znajomego i jeszcze nie zdążyłem go przegrać.

Jak bedzie ciekawy to podsyłam.

 

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.