Skocz do zawartości

forum


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
PS. ten wątek jest tak głupi że aż śmieszny ;D

 

:| Kolega chciał podzielić się informacją z forumowiczami, myśląc że komuś się przyda. A wy sobie zrobiliście z niego pośmiewisko. Może was to śmieszy. Ale jemu raczej do śmiechu nie jest. Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe... Zna ktoś z was może te słowa ?

Pomyślcie 2 razy zanim następnym razem coś takiego zrobicie... Przyznam że temat raczej bez sensu, bo każdy chyba zna google.pl Ale nie trzeba od razu robić na kogoś takiej nagonki ! :evil: :? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Pawła....

Wy tu sie bawicie a naszemu koledze wcale nie jest do smiechu ze jest tak traktowany!!!

jak byście chcieli wiedzieć to zamówiłem wczoraj ładowarke. wreszcie naładuje normalnie aku

To wymaga załozenia osobnego tematu!!

ja chciałem was poinformować że wczoraj byłem po dwóch latach na łyżwach

I co,noga w gipsie ????

ZARAZ ZJEM KANAPKĘ!

EEEEe jak by sie udławił to moglbys nas informowac, a zjedzenie kanapki.tez mi cos

.......

I chyba kazdy mi przyzna racje ze admini sie pokazali z nie naljepszej strony, przyłaczajac sie do wysmiewki,zamiast zrobic z tym porządek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEQ zauważyłeś ile powstało tematów i do nich wpisów na temat pisowni, merytorycznych wypowiedzi, sensowności zapytań, poprawności tytułów i innych wynalazków jakie się tu pojawiają? Podpowiem że już dość sporo a w niektórych przypadkach w liczyć w to należy jeszcze indywidualne upomnienia i jaki jest tego skutek? Mizerny! Bo praktycznie nic się nie zmienia bo albo tych których tyczą się te tematy owe tematy nie interesują albo najnormalniej w świecie nic z tego sobie nie robią. Zgadzam się z Tobą że takie pośmiewisko trochę jest "bolesne" i no niezbyt na miejscu ale uwierz że nad wyraz uczące. Bynajmniej ja po czym takim myślałbym co pisze. Należy pamiętać iż wpisy, odpowiedzi są wynikiem zapytania czy wątku prowadzonego w rozmowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie imo Baczek następnym razem 2 razy się zastanowi zanim napisze!

 

A jak TEQ jesteś taki obrońca to czemu nie odpowiedziałeś w tym temacie?

 

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?p=59878&highlight=#59878

 

zrobiłeś nagonkę na mnie i co? Po bluzgałeś sobie i nic! A cały problem wynikał z Twojej niewiedzy! Nawet żadnego oki dzięki czy coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie powinienem przejsc obojetnie przez tego posta ....

 

 

..panowie czy nie szkoda miejsca na serverze na takie wymiany zdan????

mlody i nie doswiadczony napisal..i coz z tego....trzeba go bylo upomniec a nie prowadzic takiej zazylej dyskusji ..czyzbysmy zaczeli obnizac loty na tym forum???? :roll:

 

qpa

jestes admimem, to tez zobowiazuje ...do beztronosci, jezeli uwazales ze jest ten temat nie na miejscu trzeba go bylo z uwarunkowaniem zdjac .....

 

"czemu kopiemy juz lezacego" ???

 

to moje prywatne zdanie na ten temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....trzeba go bylo upomniec a nie prowadzic takiej zazylej dyskusji ..czyzbysmy zaczeli obnizac loty na tym forum???? :roll:

 

No chyba rzeczywiście obniżamy loty. Tylko z której strony? Upomnieć? Jasne żeby to było takie łatwe a jak jest jakim cudem znalazły się tu czy tu takie zielone wpisy? Po drugie czy bączek coś zrobił aby był powód aby go upominać? Założył temat (przecież w tym dziale można takie tematy zakładać) a reszta zgodnie z tematem dyskutuje ;D Jak uzasadnić upomnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Bączek był już upominany w podobnej sprawi ,ale chyba nie pomogło.

 

Skoro PM nie skutkują to może mała lekcja, jak odbierane są tego typu posty przez innych, na pewno mu nie zaszkodzi ,a jeśli go to obraża, to może przez chwilę się zastanowi dlaczego tyle osób miało podobne podejście do jego postu.

Nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowania , ale akurat dla Bączka wykazaliśmy sie sporą dawką cierpliwości ,której zbrakło już nawet co niektórym userom.

O.K.

Dość moralizowania .

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.