Skocz do zawartości

Volador 3D pierwszy spalin


Jasko2423

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze.postaram się pisać lepiej :) i bardziej zrozumiale.poważe napisze.

Wsołych Świąt :)

 

Więc tak koledzy i koleżanki , ważylem i wszystko wyszlo ze zbiorniczkiem kolami itp bez elektroniki

1,147kg

 

a 4 serwa oddzielnie ważyłem 0,225

Więc w miej niż 3kg chyba się zmieszczę?

Asp 52 wazy 0,475 + paliwko 0,2 L. noi śmigło itp. więc liczę na 2,5kg max.

 

2,5kg do lotu to co innego niż 5kg => czyli będzie latać.

 

Być może serwa MG995 trochę nietrafione, kiedyś były dyskusje ten temat (np potrzeba wydajnego = ciężkiego zasilania i grubych kabli), ale minęły lata i może je jakoś udoskonalili http://pfmrc.eu/inde...ower%20%20mg995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5kg to koles w sklepie mowił mi chyba jednak raczej o ciągu silnika.JA tam się nie znam aż tak bardzo.to nie depronowiec , i tutaj latam na bateryjce 2,2A co zwieksza stanowczo wage.Zamotałem troszke na poczatku z kg itp.

Będe starał sie utrzymać w wadze, no a z serwami no to trudno się mówi jakie kupiłem to musza takie już zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietka ! Ty jakis nawiedzony jestes! czepiasz sie o byle co. napisalem rano posta że pomierzę pozniej pomierzyłem i napisałem nastepnego a że razem się połaczyło w jeden to nie moja juz brożka.

ale nieważne

 

Powinno spokojnie latać narazie na symulatorze bawię się w latanko 3d. tylko zawisu nie umiem zrobic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phoenix.moze na poczatek elektrykiem jakims lekkim się pobawić na symu?a pozniej spalina? ja youtube jest filmik też z tego sym. jak gosciu wymiata

o tutaj

 

http://www.youtube.com/watch?v=j-_j0v_ZRNo

 

ja nie wiem jak te ruchy ogarnąć

 

a ten silniczek asp52 sie zmiesci z rozstawem u mnie otwory do łoża mają rozstaw 45mm.a silniczek jaki ma rozstaw

do mocowanka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietka ! Ty jakis nawiedzony jestes! czepiasz sie o byle co. napisalem rano posta że pomierzę pozniej pomierzyłem i napisałem nastepnego a że razem się połaczyło w jeden to nie moja juz brożka.

ale nieważne

 

Powinno spokojnie latać narazie na symulatorze bawię się w latanko 3d. tylko zawisu nie umiem zrobic :(

 

Jaśko, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, pisałem o tym, że na forum szanujemy nasz język i nie piszemy w taki jak twój sposób, który powszechnie jest odbierany na forach internetowych jako brak szacunku i olewanie rozmówców. Myślę, że nic do ciebie nie dotarło, zatem szkoda mi na ciebie czasu i to jest ostatni post do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silników co mam to od .40 do .61 rozstaw jest ten sam. Zalezy jakie łoże mozesz zamontować. Z tego co napisałeś to otwory masz w kształt prostokątu czyli pod łoże nastawne. Otwory w trapez jest pod łoże stałe, jednocześciowe. Model jest pod standardowe wyposażenie tak ze bez obaw. Jak bys chcial tam zalozyc 15ccm benzynę to wtedy jest troche kombinacji z montażem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.