Jump to content

"Mikro" model...


Dj.

Recommended Posts

Guest tom_tom
Posted

Ale jazda szczena mi opadła

 

Tomo

Guest Anonymous
Posted

pilotów dwóch było, ale jeden pewnie w rezerwie.

Posted

Szymonie otóż nie. Jeden pewnie sterował silnikami i innymi bajerami jak podwozie itp a drugi obsługiwał stery.

Posted
Jeden pewnie sterował silnikami

Jakoś sobie nie wyobrażam by nie sterować silnikami :-)

 

Sądzę że im kanałów zabrakło ;-) I podwozie było na osobnym kanale(nadajniku) :-D

Posted

Witam

 

Czy koś z was słyszał może ile taki samolocik kosztuje. Kilka tygodni temu przeglądałem prywatną stronę o modelarstwie i gościu podał przykładową cenę samolotu o rozp. ok 5m. Jedyne 80 000$ :rotfl:

 

Może zrobimy składke :?: :?: :?: :devil:

Jako pierwszy dam 100zł :devil:

Posted
Jakoś sobie nie wyobrażam by nie sterować silnikami

Dlaczego?

Nie rozumiem co w tym tak trudnego, jak widać na filmie koledzy nie latają akrobacji, więc raczej nie napotkają problemów z synchronizacją swoich ruchów.

Pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.