Dj. Posted December 16, 2007 Posted December 16, 2007 Witam, popatrzcie na ten "mały" model: http://pl.youtube.com/watch?v=hA7TA0i89Wc&feature=related Ciekawe czy ktoś u nas w kraju buduje podobne modeliki? Pozdrawiam.
skidan Posted December 21, 2007 Posted December 21, 2007 Hej. A czy zwóciliście uwagę na to, że pilotów było AŻ dwóch :?: Ten wydaje mi sie znacznie lepszy http://pl.youtube.com/watch?v=GtIL_VjBUGo :rotfl: Jak wygram w Toto Lotka to ten będzie mój :devil:
Artur z kołobrzegu Posted December 22, 2007 Posted December 22, 2007 ciekawe czy jakby ten gość na niego wsiadł to czy by go dźwignął w przestworza 8)
skidan Posted December 22, 2007 Posted December 22, 2007 Gdyby wsadził sibie jeszce jedno śmigiełko w :ass: to na pewno :lol2: :lol2: :wink:
Guest Anonymous Posted December 23, 2007 Posted December 23, 2007 pilotów dwóch było, ale jeden pewnie w rezerwie.
Rafal B. Posted December 24, 2007 Posted December 24, 2007 Szymonie otóż nie. Jeden pewnie sterował silnikami i innymi bajerami jak podwozie itp a drugi obsługiwał stery.
Doman Posted December 24, 2007 Posted December 24, 2007 Jeden pewnie sterował silnikami Jakoś sobie nie wyobrażam by nie sterować silnikami :-) Sądzę że im kanałów zabrakło ;-) I podwozie było na osobnym kanale(nadajniku) :-D
skidan Posted December 26, 2007 Posted December 26, 2007 Witam Czy koś z was słyszał może ile taki samolocik kosztuje. Kilka tygodni temu przeglądałem prywatną stronę o modelarstwie i gościu podał przykładową cenę samolotu o rozp. ok 5m. Jedyne 80 000$ :rotfl: Może zrobimy składke :?: :?: :?: :devil: Jako pierwszy dam 100zł :devil:
klaps6 Posted December 27, 2007 Posted December 27, 2007 Jakoś sobie nie wyobrażam by nie sterować silnikami Dlaczego? Nie rozumiem co w tym tak trudnego, jak widać na filmie koledzy nie latają akrobacji, więc raczej nie napotkają problemów z synchronizacją swoich ruchów. Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.