Jump to content

Pierwszy dlg ?


zyromskij
 Share

Recommended Posts

Witam!

Jako, że ostatnio ciągle latam 3D postanowiłem kupić coś do "odprężającego latania". Wybór padł na dlg. Jak na razie zastanawiam się nad modelem do 350-400 zł i w oko wpadł mi Buteo bis oraz takie dziwne ustrojstwo http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__28231__Apollo_1550_Composite_DLG_Glider_Airplane_1550mm_ARF_.html

Co o nich sądzicie? Może są jeszcze jakieś inne alternatywne modele w tej cenie?

 

Może ktoś z was ma jakiś model 1,5m używany na sprzedaż?

 

Pozdrawiam

Julian

Link to comment
Share on other sites

Na temat Buteo bis i trochę o innym modelu z HK masz tutaj:

 

http://pfmrc.eu/inde...__1#entry433339

 

Jest w tej chwili na alegrze Grot A. Siamy w stanie "szkoda gadać" lecz powinien być w dobrej cenie.

Jeśli umiesz posługiwać się żywicą i włóknami to sobie go dopieścisz i wyjdzie na pewno po taniości a do nauki będzie idealny.

 

Do takich modeli z HK nie mam przekonania. Sam nie umiem tego wytłumaczyć, może znajdzie się ktoś, kto będzie miał argument "za".

 

No i w końcu...to nie model do "odprężającego latania" :) nawet jak nie masz zapału do rywalizacji w zawodach i tak latasz z zaciśniętymi pośladkami z "zegarkiem w ręku". Nie wiem dlaczego ale to cieszy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem jednym z tych, którzy zapał do zawodów mają ;) Dla mnie latanie szybowcem i wykręcanie jak najdłuższego czasu to latanie odprężające B) Co do modelu z HK również nie jestem pewien więc wolę zapytać. Grota na allegro widziałem ale wygląda bardzo kiepsko :(

Link to comment
Share on other sites

Kolega "Góra" z tego, co mi wiadomo nadal produkuje Buteo w nowszej poprawionej wersji. Odpowiada na maile z pewnym opóźnieniem więc musisz się uzbroić w odrobinę cierpliwości i poczekać na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.