Skocz do zawartości

kupiłem helikopter za gramica....


osama

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie helikoptera twister cp 2v, szukałem jakiej kolwiek informacji o tym sprzecie na polskich stronach i nic, moze ktos z was mogłby mi opisac w kilku słowach co to za maszyna, i czy jest wart swojej ceny 150 funtów ( jestem przed pierwszym lotem) byc moze ktos był posiadaczem. dla ułatwienia podaje link do strony ze zdjeciem http://www.jperkinsdistribution.co.uk/detail.php?JPNO=6600025&activepage=1 z góry bardzo dziekuje za jaka kolwiek informacje, pozdrawiam aha jeszce jedno, jak bedzie wygladała dostepnosc czesci w polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model faktycznie podobny do walkery 4 ale jednak różni się paroma szczegółami przede wszystkim głowicą

Sterowanie głowicą jak widzę jest w systemie CCPM (3 serwa na tarcze, heli ma zmienny skok)

Co do części to podejdą od walkery 4 ale tylko parę (rura ogonowa, podwozie) większość części (głowica, rama główna, łopaty) podejdzie od Walkery 22E prawie identycznie rozwiązano w niej głowice w razie czego możesz zmienić na tą od W22E

 

Osobiście nie lubie napędu śmigła na ogonie za pomocą silniczka bo są z nim problemy (miałem walkere 4) i dużo problemów z tym śmigłem, 2 razy silnik na ogonie wymieniłem zdenerwowałem sie i sprzedałem model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubie śmigieł na ogonie bo są z nim problemy (miałem walkere 4) i dużo problemów z tym śmigłem, ...

Oooo a jakie ? ;)

To tylko jakiś dwuwirnikowiec ci zostaje i ew. NOTAR:)

Na pewno miałeś na myśli "śmigło" ? :) Może jednak chodziło o silnik na ogonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.