Jump to content

Witamy - zespół modelecsp.pl


Recommended Posts

Witamy serdecznie!

 

Modelecsp.pl to nowy sklep modelarski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty między innymi takich firm jak Multiplex, RMS, Hitec, Spektrum czy E-sky. Więcej napiszemy w odpowiednim dziale po aktywacji konta!

Witam,

Fajnie, że jest nowy sklep. Zajrzałem na Waszą stronę i niestety, rozczarowałem się. W najważniejszych działach, a więc tam gdzie naprawdę generuje się sprzedaż i tworzy ofertę, najczęściej spotykanym produktem jest "chwilowy brak towaru" :( . Jako handlara z ponad 25letnią praktyką , twierdzę, że taki start jest raczej mało przekonywujący dla klienta , który wejdzie na Waszą stronę. A przecież najskuteczniejszą drogą do sukcesu w sprzedaży jest tak naprawdę sprzedaż referencji i tego tu zabraknie już na samym początku działalności. A bez pozyskiwania klienta będzie trudno się rozwinąć, zwłaszcza na tak małym rynku jak nasz rynek modelarski.

Podstawową potrzebą klienta jest nie sam produkt , a możliwość bezproblemowego zakupu towaru na stronie , a potem szybka dostawa zakupionego towaru, a nie wydzwanianie najpierw po informację o dacie dostawy, a potem na przesyłkę.

Niemniej, życzę Wam powodzenia.

Trzymam kciuki za szybkie uzupełnienie kapitału obrotowego i stanów magazynowych.

Pozdrawiam

Piotr

P.S. Proszę, nie odbierajcie tego posta jako krytykę, ale jako życzliwe zwrócenie uwagi na ważne sprawy. Za jakiś czas jeszcze zajrzę i coś kupię. Macie 1 samolocik, który bym kupił ale nie na stanie niestety. Poczekam zatem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

@Pietka

Bardzo dziękujemy za tak długą wypowiedź, sami zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy duże braki w asortymencie ale mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się je uzupełnić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.