Skocz do zawartości

Trza pomóc dziecku w hobby! Prośba!


pietka

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy

Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Ani, jej rodziców i swoim. Za wielki odzew, życzliwość i przesłane rzeczy. Nie były to jakieś super drogie podarunki ale dla Ani chyba najdroższe na świecie :) .Nie jestem w stanie opowiedzieć jak zaskoczona i zachwycona była Ania kiedy wraz z rodzicami wręczyłem jej Wasze prezenty . :D Słońce na buzi i radość, i zaskoczenie. Dziecko było ( i chyba dalej jest) szczęśliwe. Obiecała mi, że jak tylko skończą z Tatą Krzyśkiem czołg, to zaraz zabiera się za jeden z samolotów. Co prawda ma teraz prawie wakacje już i dużo czasu lata z koleżankami po podwórku ale znam ja na tyle, że wiem, że dotrzyma słowa. Obiecałem jej, ze jak tylko nauczy się latać na jakimś lepszym symulatorze to zabieram ją na naukę latania na lotnisko . Zrobię jej szybowczyk i zobaczymy co będzie dalej. Oczywiście, zrobimy zdjęcia z efektów jej pracy. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Wszystkich życzliwych kolegów i kibiców.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.