Skocz do zawartości

Zasilanie odbiornika


KrzysiekZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W odbiorniku futaba mam zajete wszystkie kanaly.Jak podlaczyc zasilanie? Czy moge je podlaczyc rownolegle z zasilaniem dowolnego serwa?

Oczywiście, że Możesz. Linie zasilania w odbiornikach są ze sobą połączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotne pytanie: Jak bardzo można obciążyć jedno wyjście odbiornika?

 

Wydaje mi się, że nie ma ograniczenia (elektrycznie "wchodzi" i tak jednym kablem z BECa).

Pytam się, ponieważ mam kabelasek który ma 1 zasilanie i 4 sygnały sterujące (ze skrzydła).

 

Obciążenie na zasilaniu skrzydła max 3A - 4 serwa. Przez odbiornik przejdzie max 5A.

 

Bartosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aby nie pisać nowego tematu, pozwole podczepić się pod ten. Pojechałem dzisiaj na lotnisko ,chciałem polatac dzisiaj moim mustangiem na nowej aparaturze( Futaba 14sg) wszystko działało przez pierwsze 2 min i później odbiornik stracił łączność z nadajnikiem . Czy jest możliwe, że to wina pakietu zasilającego odbiornik ??

Wydaje mi się, że tak. Mam zajęte wszystkie piny w odbiorniku, a gdy wyczepie obojetnie jakie 2 wtyczki to łączność powraca . Pakiet to Graupner 4nh-2000rx

4.8V (4cele Nimh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie na ile lotów mniej-więcej wystarczy 2000mAh ? Pytam z ciekawości bo poprzednio latałem też na pakiecie 2000mAh i zrobiłem nieraz nawet 8 lotów po 10min i było ok :) Serwa mam różne ,w większości to alturn (powiedzmy, że mam serwa typu standard w liczbie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.