Skocz do zawartości

Patyczak - czyli sagi pojazdów o trzech punktach podparcia ciąg dalszy...


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jozolek

za 400 spokojnie zbudujesz coś ciekawego i sensownego bez FPV.  Na początek najłatwiej jest zbudować butelkowca. czyli na trzech butelkach, sterowany strumieniem powietrza... ile? zależy czy masz coś sprzętu czy nie... jak nie masz aparatury to na początek mogę Ci oddać moją starą 2 kanałową FM jeśli jesteś zdecydowany na budowę.. potem potrzebujesz silnik.. na początek elektryczny + pakiet + regulator + śmigło... chyba że masz od starej kosiarki na benzynę to też się nada bo taki robiłem też ;)

 

tutaj powstaje kilka http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=28&t=30811 wszystko możesz doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam Ci ją za darmo jak obiecujesz że coś na niej zbudujesz, jest to aparatura FM muszę ją sprawdzić czy wszystko w niej działa.

 

2 kanały:

Pierwszy to gaz i tu możesz zamontować albo regulator przy silniku elektrycznym, albo serwo i linka gazu przy silniku spalinowym,

Drugi to sterowanie kierunku tutaj też dwie opcje, albo mocne serwo i sterowana przednia narta (butelka, łyżwa czy na czym tam zrobisz np koła) albo słabsze serwo do  sterowania za pomocą strumienia powietrza, czyli statecznik kierunkujący strumień powietrza za śmigłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacja wersji drewniano-elektrycznej:
-silnik trackstar 1/18 5050kv 4 polowy
-pakiet zippy 4000mah 25c 11.1v 3s minus straty na przejściówce mojej produkcji (czyt. lutu)
-śmigło 7x6R
-regulator 18/ 25A
-przednia łyżwa "beszczelnie" przemontowana bezpośrednio do serwa towerpro mg995

Coś jest źle dobrane (chyba silnik) bo ma odejście ale dupy nie urywa, spodziewałem się więcej, chyba że jest "długojezdny" ale tego nie wiem bo mamy chlapę.

 

IMG_20160112_182858.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.