Skocz do zawartości

Problem z OrangeRX RX3S 3-osiowy stabilizator lotu V2


robloz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada może ktoś ten stabilizator lotu?

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=28456

 

Mam z nim mały problem, a mianowićie po wyłączeniu stabilizatora z aparatury serwa zaczynają drgać.

W jakim położeniu powinien być przełącznik "AUX CONTR" - na lewo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!miałem ten wynalazek w swoim modelu przez 5 minut... :angry:

 

po podłączeniu pakietu serwa drgały a cały model razem z nimi,regulator silnika zrobił się gorący więc czym prędzej pozbyłem się tego badziewia.owszem przejawiało to jakieś chęci do działania ale te drgawki wydały mi się zbyt irytujące i niebezpieczne dla modelu.

 

myślę że problemem są serwa i nie z każdymi serwami ten stabilizator będzie współpracował.stąd to drżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie produktu w HK zamieściłem w dziale Files przetłumaczoną przeze mnie instrukcję (plik Instr PL) . Może się przyda. Sprawdź jakie masz zasilanie, jeśli jest > niż 5V to już masz 1 powód drżenia serw, drugim jest zbyt duża, ustawiona czułość. Spróbuj ustawić zgodnie z instrukcją i powinno się wszystko uspokoić. Mam 2 szt i działają prawidłowo. Jeśli znasz angielski to poczytaj sobie komentaże użytkowników na tej stronie, o ile pamiętam , coś tam piszą o drżeniu serw. Poszukam coś i dam znać.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.