Skocz do zawartości

Symulator do ASK-21


kaczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z silnikiem ASK-21 ktorego niedawno zakupilem. Jest to moj pierwszy elektroszybowiec i na nim chcialem rozpoczac podbijanie nieba. Oczywiscie pierwsze proba latania wiadomo jak sie skonczyly i wynikiem tego jest problem z silnikiem no i delikatne obtarcia Chce naprawic te maszyne ale nie chce popelnic bledu jak ostatnio i chcialbym pocwiczyc trochce na jakims symulatorze. I mam pytanie czy jest mozliwosc podpiecia pod kompa tego urzadzenia do sterowania ktore ma ASK-21 oryginalnie i pocwiczyc na tym na jakims symulatorze. a i jeszcze jedno jaki symulator najlepiej sie zaopatrzyc i jaki kabel jest do tego potrzebny. Z gory serdecznie dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic ten symulator aby nauczyc sie troche latac ASK-21 http://www.gimmik.pl/kabel-usb-z-oprogramowaniem-symulatora-p-8457.html . Aparature do sterowania wziolbym od samolotu wiec chyba nie bylo by problemu aby to dzialalo tylko pytanie czy to w miare dobry symulator i da sie na nim w miare polatac i nauczyc?l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Aparature do sterowania wziolbym od samolotu

Czy twoja aparatura z zestawu posiada wyjście trener-uczeń ? bo jeśli nie to nic ci ten symulator nie da , nigdzie nie podłączysz interfejsu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedziec czy bedzie on dzialac na aparaturze art-tech od samolotu ask-21.

Program Phoenix przy instalacji aparatury prosi o włączenie funkcji heli. Potem można przestawić na Acro. Jeżeli nie masz takiej funkcji poproś kogoś kto ma taką aparaturę po instalacji możesz trenować na swojej. Być może inne programy zawarte na płytce tego nie wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.