Skocz do zawartości

Anonimowy internet ???


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

ale gdyby ktoś wcześniej zareagował to być może nie doszło by do takiej sytuacji

Ale jak konkretnie wyobrazasz sobie to zareagowanie ?

Jest ponad 1000 uzytkownikow na forum - z tego 3 zbanowanych wychodzi 0.33 % i tak nie jest zle (choc mogloby byc lepiej)

Moim zdaniem biezaca kontrola dziala niezle - wycinamy tych ktorzy nie potrafia sie kulturalnie zachowac i tyle !

 

 

 

___________________________

Chamstwu mowimy NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meloow

Tytan07 nie wyleciał za 20 postów, a za obrzucenie bluzgami innego forumowicza.

Nie bardzo wiem jak chcesz, aby administracja forum zapobiegała takim przypadkom przed ich wystąpieniem. :?:

Administracyjnie nie zastąpimy nikomu rodziców i wychowania.

Podstawy wychowania zdobywa się w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku dobrze wiem za co wyleciał tytan07. Jego zachowanie było niedopuszczalne ! i nie tu nie ma co dyskutować po prostu musiał wylecieć ! Ja tylko uważam że trzeba by bardziej przyglądać się nowym userom. Wprowadzić obowiązkowy wiek podczas rejestracji (z tym raczej nie na problemu. Jedna dodatkowa linijka w skrypcie przy weryfikacji formularza). Dodatkowo np. zakaz przez 7 dni tworzenia nowych tematów (naturalnie nie dla wszystkich takie ograniczenie, bo rejestrują się tu nowe osoby z ogromną wiedzą i nienagannym charakterem) , mogliby tylko pisać – odpowiadać, a jak większość z nas wie pisanie odpowiedzi nie jest takie proste i przy okazji być może „zmusiłoby” ich do poszukiwań odpowiedzi na ich potencjalne nie zadane pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a po to przeciez jest forum,prawda?zeby sie uczyc i zdobywac doswiadczenie...tak wiec nie mozna odrazu banowac lub dawac ostrzezenia za pomylke...

Skoro już tak sobie tu dywagujecie (jakby było nad czym ;) ) to ja tylko dodam, że pomyłką jest twierdzić, iż doświadczenie zdobywa się na forum...

Osobiście myślę, że większość z nas doświadczenie zdobyła jak o "forumach" wróble nie ćwierkały - zresztą pewnie dlatego uważam, że jak już czegoś nie wiem wujek Google dopomoże a forum jest na "czarną godzinę".

Tak czy inaczej nie znam gościa, który by się na nauczył latać na forum :) albo kleić modele nie dotknąwszy fizycznego materiału... ale może jestem zacofany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.