Skocz do zawartości

Anonimowy internet ???


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mamy mały wysyp ludzi ,którym wydaje się , że w internecie można być całkowicie anonimowym.

Dzięki takiemu podejściu młodzi ludzie pozwalają sobie na coś, czego w normalnym życiu, by za pewne nie zrobili.

 

Niestety.

Za słowa napisane w necie, ponosi się taką samą odpowiedzialność, jak i w realu.

 

Tak więc wielka prośba .

Zanim zbluzgacie kolejną "ofiarę", pomyślcie czy warto?

 

Efekt zawsze będzie taki sam - ban z forum .

 

Tak więc kolejny kolega dostaje 6 miesięcy wolnego..... :(

 

Tytan 007 - zapraszamy jak dorośniesz , a na razie dziękujemy !!!

http://pfmrc.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=1518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena popularności forum.

Walić bany z grubej rury, bez żadnej litości i wyrzutów sumienia - to jedyne lekarstwo. KILIM! :P

Solidnych uczestników mamy pod dostatkiem, nikt nic na tym nie straci, a zyskać może :D

 

 

Z pewnych powodów musiałem wejść na czat na WP - jakieś nastolatki czy coś... O mamo, ale przeżycie :? Wyskoczyłem szybciej, niż wszedłem - ale teraz chyba znam źródło takich jak wyżej zachowań niektórych forowiczów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej dziwi mnie nikła wiedza tych nastolatków , którym posiadanie Neostrady wydaje się wystarczającym powodem , że są nie widoczni w sieci !

Szczyt głupoty w dobie, kiedy trasę połączenia można namierzyć w ciągu kilkunastu sekund :ban:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez to popieram tylko, a np dostalem ostrzezenie troszke nieslusznie poniewaz nie wprowadzalem innych w blad tylko pomylilem sie,i dzieki temu ze ktos inny mnie poprawil sam zyskalem nowe doswiadczenei a ja tylko chcialem pomóc bo z kas,albo ktos mi tak powiedzial albo gzies wyczytalem ze wlasnie tak sie robi i tak napisalem...okazalo sie ze zle tam bylo napisane labo powiedziane i (naszczescie)dostalem tylko ostrzezenie i to 1p...a pytanie z innej beczki...po jakim okresie czasu powinno sie usunac ostrzezenie?bo moze co prawda zameczam wszystkich moimi pytaniami i wypowiedziami ale cóz...ucze sie...i dzieki temu forum potrafie coraz wiecej..a po to przeciez jest forum,prawda?zeby sie uczyc i zdobywac doswiadczenie...tak wiec nie mozna odrazu banowac lub dawac ostrzezenia za pomylke...Moderatrzy powinni zwracac uwage na wiek albo doswadczenie usera i albo poprawic albo wyedytowac post lub skasowac i napisac co bylo nie tak...Mlody user na pewno wtedy zrozumie...jesli tylko chce...bo są(niestety)tacy na forum którzy nigddy tego nie zrozumieja...ale na tego typu osoby nie ma sily...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anasazi ,jakbym tu zacytował to musiał bym sobie sam bana założyć :mrgreen:

 

Marcinmb.

Ciesze się , że w porę zorientowałeś ,że pisanie wszędzie na forum i o niczym, nie prowadzi do niczego dobrego.

Ale trochę to PM-ów kosztowało :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku i reszta teraz widzicie dlaczego jakiś czas temu wyszedłem z takim tematem

 

TU treści (relacje uczeń - instruktor) :

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=4808

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=4728

 

które pozwoliłoby na szybszą ocenę umiejętności modelarskich oraz komunikatywności z innymi nowego usera i być może niepisane przez nich "dziwnych" postów. Choć wiem i to z własnego doświadczenia (TomekRC któremu przez 2 m-c pomagałem) że czasami lepiej od razu dać bann-a i poinformować takiego delikwenta że jak na razie nic z jego modelowania nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qpa zauważ ze większość nowych userów (z tego co czytam) chcą zacząć modelarstwo z pomocą tego forum, a po szybkim wylocie z tego forum jest kicha a jak na razie to nie ma dobrej alternatywy (chyba ze forum alexa ) , więc pozostaje im jakiś aeroklub lub samonauka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku jak najbardziej rozumie ! , ale gdyby ktoś wcześniej zareagował to być może nie doszło by do takiej sytuacji. Tomku może napisze coś co nie wszystkim się spodoba ale chodzi o to że problem głownie dotyczy Was czyli adminów, modów itp. jeżeli nie uporacie się z tym problemem a będzie on narastał gdyż modelarstwo staje się coraz bardziej popularnie i dostępne a co za tym idzie takie fora jat to przeżywają oblężenia osób z różnych kręgów społeczno-obyczajowych jak również w różnym wieku i takie ich zachowania być może staną choć nie chciałbym tego na porządku dziennym. Moim skromnym zdaniem powinniście się bardziej przyglądać nowo zarejestrowanym userom gdyż jak widzie w dziele od czego zacząć powtarzające się wpisy "jaką wybrać aparaturę na początek" gdzie kilka postów niżej test taki sam temat to dla mnie taki user jest u mnie na celowniku lub jak to było w przypadku usera ...007 napisał w ciągu jednego dnia ponad 20 postów ! z samymi pytaiami i na drugi dzień wylaciał - daje do myślenia :roll: . Mam nadzieję że nikt nie bedzie miał mi (tego co napisałem) za złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.