Skocz do zawartości

6.07.2014 - Piknik modelarski w Małym Buczku


Pietkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za foty Krzysztof. Siedząc  w fotelu, analizuję cały przebieg pikniku i dopiero teraz widzę pewne niedociągnięcia.Wszyscy dostaliśmy podziękowania, takie symboliczne uznanie za przybycie na piknik. Jeden z uczestników takiego podziękowania nie otrzymał.Jest nim Grzegorz, który Zenobią  śmigał po naszym niebie, wzbudzając uznanie nie tylko dzieci. Grzegorz, na forum składamy Tobie (również dla Zenobii)  podziękowanie i uznanie. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gratuluję Piotrze ! Gratulacje również należą się dla p. Przemysława, wójta Lipki. Jak widzę impreza udana. Koledzy z Bydgoszczy... kosicie nagrody ! Zastanawiam się czy to nie zacznie przerażać organizatorów innych pikników :rolleyes:. Żałuję że nie dane mi było poznać pozostałych kolegów z Bydgoszczy, zapewne będzie jeszcze okazja. 

Kostek, bardzo ciekawy model ta spalina.

http://www.zlotowskie.pl/galeria/c88fd94fd3ab30d4/foto,71383.html       To zdjęcia z naszego powiatowego portalu.

Aura troszkę wam nie sprzyjała.

Zauważyłem mojego "wychowanka",  FunCuba. Ma się dobrze, poszedł w dobre ręce. Damian oszczędzasz go ? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Serdecznie zapraszamy 17 lipca do Małego Buczka (Gmina Lipka) na kolejną edycję Pikniku Modelarskiego organizowanego przez Wójta Gminy Lipka, Gminny Ośrodek Kultury w Lipce oraz miłośników modelarstwa. Więcej szczegółów podam w późniejszym terminie.

 

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Piknik bardzo udany. Dziękuję organizatorom, Piotrowi (pietkin), Wójtowi Lipki, Panu Sołtysowi na którego łące zostało pięknie przygotowane lotnisko oraz pracownikom miejscowego Ośrodka Kultury. Dla przybyłych modelarzy był poczęstunek z grila, kawa, herbata, ciasto i super miła atmosfera. Dopisała również publika.

Wspaniale zaprezentowała się silna reprezentacja Poznania. Odbył się emocjonujący konkurs na celność lądowania.

Stoczyłem również dwie rewanżowe walki w kombacie ze swoim niedawnym młodym pogromcą. Mimo wysiłków nie uzyskaliśmy żadnych cięć.

Niestety mój aparat foto odmówił posłuszeństwa, bateria.

Do zobaczenia w Wilczych Laskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V Piknik w Małym Buczku przeszedł do historii.
Adam już napisał wyżej jak było SUPER.
W konkursie na lądowaniu na celność, pierwsze i drugie  miejsce przypadło naszej ekipie.
 
Poniżej niewielka porcja zdjęć:
DSCN8144a_zpsxoqgaifs.jpg
 
DSCN8140a_zpsdtqkyfde.jpg
DSCN8133a_zpssusxqsum.jpg
DSCN8131a_zpswdz9fuuj.jpg
DSCN8117_zps0qtgzqon.jpg
DSCN7961_zpsvnvixqnz.jpg
DSCN7957_zpsy6yhyuez.jpg
DSCN7954_zpsmzypqnlb.jpg
DSCN7949_zpsmtougvn4.jpg
DSCN7943_zps7d0zfqqp.jpg
DSCN7921_zpsowprfeyv.jpg
DSCN7913_zpsxperdhqd.jpg
DSCN7896_zpsusfmtkrk.jpg
Więcej zdjęć tutaj:https://www.facebook.com/modelarniaawiatik.gdksosno/media_set?set=a.613640008803328.1073741926.100004720031078&type=3&pnref=story

 

Ekipa Awiatika GDK Sośno

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.