Jump to content

Hitec LASER 6 zamiana drążków

marcel_Kaszëbë

Recommended Posts

jak przelozysz sama mechanike, to miksery nie beda dzialac poprawnie. Radio z kolei nie ma tak rozbudowanej elektroniki zeby w niej przestawic mode. Z przelozeniem mechaniki nie ma problemu, przekladasz terktotke i sprezyne, przekladalem w kilku radiach od sanwy vg6000 do jr 9XII, i z tym raczej nie ma problemu. U Ciebie jak nie masz mozliwosci przelaczenia mode, jedynym jak sadze wyjsciem jest przelutowanie kabelkow od potencjometrow, lub przekladka potencjometrow, ale to bedzie sie wiazalo z ponowna ich kalibracja

chodzilo mi ze jak sie przelozy caly potencjometr a nie przelutuje przewody, to trzeba dobrze ustawic jego neutrum aby byl prawidlowy zakres jego pracy. Mysle ze szybsza i pewniejsze maetoda jest przelutowanie przewodo, niekiedy moze byc potrzeba ich przedluzenia.

Przelatuj kabelki od potencjometrów (albo jeszcze szybciej przełóż wtyczki na płycie głównej ) i po problemie( no i terkotkę).

Co mają mieć do tego mixery ,czy regulacje - nie rozumiem, wszak wszystkie 4 są identyczne .

W każdym razie w laserze 4 tak było ,a nie sądze ,że w niemal identycznym radiu ktos by wymyślał coś innego .

Ja w laserze 4 zrobiłem właśnie taki i do dziś to działa (gaz z prawej do lewej)

No i trymery też trzeba przełożyć. Tyle tylko jak nauczyłeś się latać z tak położonym gazem to jeśli teraz przełożysz wszystko zaczynasz od początku :)

I jeśli mogę się zapytać: Po co Ci gaz z prawej strony? Skąd taka decyzja?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.