Skocz do zawartości

Hitec LASER 6 zamiana drążków


marcel_Kaszëbë

Rekomendowane odpowiedzi

jak przelozysz sama mechanike, to miksery nie beda dzialac poprawnie. Radio z kolei nie ma tak rozbudowanej elektroniki zeby w niej przestawic mode. Z przelozeniem mechaniki nie ma problemu, przekladasz terktotke i sprezyne, przekladalem w kilku radiach od sanwy vg6000 do jr 9XII, i z tym raczej nie ma problemu. U Ciebie jak nie masz mozliwosci przelaczenia mode, jedynym jak sadze wyjsciem jest przelutowanie kabelkow od potencjometrow, lub przekladka potencjometrow, ale to bedzie sie wiazalo z ponowna ich kalibracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi ze jak sie przelozy caly potencjometr a nie przelutuje przewody, to trzeba dobrze ustawic jego neutrum aby byl prawidlowy zakres jego pracy. Mysle ze szybsza i pewniejsze maetoda jest przelutowanie przewodo, niekiedy moze byc potrzeba ich przedluzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelatuj kabelki od potencjometrów (albo jeszcze szybciej przełóż wtyczki na płycie głównej ) i po problemie( no i terkotkę).

Co mają mieć do tego mixery ,czy regulacje - nie rozumiem, wszak wszystkie 4 są identyczne .

W każdym razie w laserze 4 tak było ,a nie sądze ,że w niemal identycznym radiu ktos by wymyślał coś innego .

Ja w laserze 4 zrobiłem właśnie taki i do dziś to działa (gaz z prawej do lewej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.