Skocz do zawartości

Laminowanie uszkodzonego kadłuba


lisartur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam

 

No i prawie ładnie ci to wyszło a nastepnym razem będzie jeszcze lepiej .

Moja propozycja jest taka

A teraz kochniutki zrobisz mi tak . Wyżucisz wszystkie drewniane części z tej kabiny a potem weźmiesz do reki papier 60-80 i zmatowisz całą kabine w środku tak daleko jak sięgniesz aż po same żeberka , na gładko włacznie z tym rantem czyli wywinięciem na kabine. Zakupisz sobie w Havlu taki sklep z duperelkami i tkaninami taką taśmę węglową

 

np.http://www.havel-composites.com/shop/52-W%C4%99glowe/1856-Jednokierunkowa-ta%C5%9Bma-w%C4%99glowa-TCU-175-sz30-mm.html?pls=0

 

z 1,5 mb. Przykleisz duży kawałek takniny np 80/100/150 g / lub jak nie masz to możę być ta 250 g ale to o wiele za dużo i nie polecam . Lepiej by było połozyć 2x 100 g w tym jedną 45 stopni lub rowingową niż 1 x 200 .Wkleisz pasek węglowy pod kabine i pasek ładnie układasz tak jak rant kabiny w łuk i troszke wystawisz za kabine z przodu pod silnik i z tyłu aż pod same żebra . Potem najlepiej bylo by dać drugi pasek ale ten wywinać na rant aby go wzmocnić . Na to dasz znowu duży kawałek takniny np 80/100/ 150 g/163/. Wszystkie paski węglowe i takniny przytniesz sobie na sucho zanim co kolwiek zrobisz żywicą . Nie potrzeba dawać 3 -4 warstw takniny bo efekt taki będzie że tam gdzie dasz bedzie bardzo twarde i mocne a zaraz za tym będzie słabe i przy następnym krecie tam się ułamię . Aby było prawidłowo przy tylu warstwach musiałbyś stopniować takniny a to już trudniejszy etap. Dwie warstwy wystarczą i tak jak się bedzie miało ułamać ułamię sie ciut dalej niż laminowałeś . Powodzenia i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.