Skocz do zawartości

[U] posiadam plany katany x lite


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Czy zdajesz sobie sprawe jak to bedzie zap........? Ja przeskalowałem identyczne plany do takiej samej rozpietosci. Rozrysowalem w AutoCadzie na laser i latalem tym modelem na silniku 6,5ccm. To byla rakieta!!!!!!!!! Z silnikiem 7,5.....tez poleci :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć robraf :D

Ja myślę że rozpiętość 1600mm będzie dla silnika 7,5 cm3 dobra, no wiadomo w tym wypadku 3D nie będzie ale akrobacje na nim podstawowe wykręcisz, a jak zrobisz go lekko to i pionowo w góre pójdzie :D . Ja latam na Merlinie o takiej rozpiętości z silnikiem os46la i na prawdę możesz wierzyć, że przy tej rozpiętości jest wystarczający.

Jezeli możesz udostępniać te plany to i ja proszę, mój adres: grzegorz270@amorki.pl

Co do rozpiętości to zrobisz i tak jak uważasz, trzymaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi zależy żeby tym modelem zawis porobić itp moze zrobie na 1500mm pośrednio bedzie

 

czyli jeszcze raz bede musiał wydrukować plany

ile to by tak kosztowało moze w 200zł sie zmieszcze czy nie ma szans?

p.s. i jakie serwa do tego ? bo mam tylko tak 3x hs81 1x c577 1x hs311 ( chyba ale to standardowe jest coś kolo 3-3,3kg ciągu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba budowa w takich wymiarach odpada ( zrobie sobie funfly lub coś takiego jeśli ktos ma plany fajnego fun fly z grubym profilem pod 7,5ccm na takie serwa to prosze o przesłanie ich na robert60000@op.pl )

za duże koszta by były tej katany chyba żeby se zrobic w wymiarach 1,1rozp na 3,5ccm lub coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany zostaly umieszczone jakis czas temu w internecie na rcuniverse.com Musze sie przyznac ze mialem w nich rowniez swoj udzial- troche rzeczy wspolprojektowalem, a rysunek boczny byl rowneiz ze mna konsultowany. Wiec i tak te plany juz poszly w swiat. W polsce sa dostepne 2 zestawy bazowane na tych planach. Obydwa bez zgody autora glownego tych planow. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.