Skocz do zawartości

Przełacznik w OPTIC 6


KRUUP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A czy posiadasz tą metalizowaną nakładkę na drugi przełącznik? Jeśli chodzi o sam przełącznik, to taki sam albo bardzo zbliżony powinien być w każdym sklepie elektronicznym. Możesz też wyciąć z jakiegoś tworzywa brakującą część w kształcie kostki i przykleić na żywicy lub CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie mam tej czesci. troche mała powierzchnia styku i obawiam sie ze nie bedzie sie to trzymac na klej. A w sklepach z elektronika pytalem i nie maja dokladnie takich. Dlatego najchetniej kupiłbym gdzieś nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma już postarała się o to by części nie były dostępne w każdym elektronicznym. W mojej musiałem wymienić przełącznik uczen-trener. Najbliższy rozmiarami i parametrami był z krótkim trzonkiem. Niby to nie przeszkadza ale każdy powie, że lepiej mieć dłuższy niż krótszy :D:lol::D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że może być problem z kupieniem dokładnie takiego samego wyłącznika. Gdybyś znalazł tą ułamaną końcówkę to dobry klej załatwi temat. Kleiłem kiedyś plastiki klejami Loctite, ale takimi od Loctite, a nie z polskiej drogerii. Bywało tak, że plastik złamał się obok klejenia, a klej nie puścił. Kwestia doboru odpowiedniego kleju i oczyszczenia powierzchni. Jak nie znajdzie się ta gałka, to można spróbować zeszlifować na płasko ten suwak i dokleić jakąś dorobioną gałkę. Z braku laku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że może być problem z kupieniem dokładnie takiego samego wyłącznika. Gdybyś znalazł tą ułamaną końcówkę to dobry klej załatwi temat. Kleiłem kiedyś plastiki klejami Loctite, ale takimi od Loctite, a nie z polskiej drogerii. Bywało tak, że plastik złamał się obok klejenia, a klej nie puścił. Kwestia doboru odpowiedniego kleju i oczyszczenia powierzchni. Jak nie znajdzie się ta gałka, to można spróbować zeszlifować na płasko ten suwak i dokleić jakąś dorobioną gałkę. Z braku laku ;)

I chyba tak bede musiał zobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.