Skocz do zawartości

samolot kartonowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie dzięki za podpowiedzi i rady , znalazłem oto taką apartaórkę i pytam się czy to nie zabawka i czy się nada myślę że czterokanałowa mi starczy

 

Sorka nie dodałem linku http://allegro.pl/aparatura-2-4-ghz-carson-i3418241682.html oto on

 

http://allegro.pl/aparatura-2-4ghz-modelcraft-rc-4ch-czterokanalowa-i3426399672.html i jeszcze jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie podłącze się pod temat. Na wstępnie dzięki za odpowiedź na moje pytania. Jednakże w dalszym ciągu nie "widzę" nurtuje mnie poprzednie pytanie. Jak połączone jest sterowanie w samolocie. Wiem że wygląda to tak:

Dźwigar sterów -> Snapy -> Regulator -> Pręt węglowy ...?.....-> Serwo. Jak połączony jest Serwo z tym pretem. Czy ktoś może wrzucić jakieś zdjęcie albo opisać to słowami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF6691.JPG

Najprostsze rozwiązanie sterowania. wystarczy pręt stalowy 1,2mm. Na orczyku serwa wyginasz Z. Na dźwigience powierzchni sterowej na wystającą część zaklejasz kawałek koszulki z izolacji lub używasz "środka z małej złączki elektrycznej. Regulacja przez doginanie tego V w połowie odległości.

 

W nieco bardziej zaawansowanych konstrukcjach stosuję specjalne baryłki, które pozwalają regulować długość cięgna.

DSCF7305a.jpg

 

Snapów nie używam. Przy dźwigience na powierzchni sterowej stosuję blokadkę z drugiego kawałka drutu, opisanej na stronie Motylastego, lub takie plastikowe.

83760941bd041d1dfddcdb650f218420.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.