Skocz do zawartości

sklep RCTRAX.pl


Guigo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Heh widzę, że jeszcze nikt nie kupował w tym sklepie. Ja się odważyłem i zamówiłem we wtorek rano regulator redoxa, już w środę miałem go w łapkach. Jeszcze przed oddaniem przez sklep kurierowi przesyłki, przypomniało mi się że potrzebuje koszulki termokurczliwej do zabezpieczenia serw. Zadzwoniłem do sklepu z pytaniem czy mogą dorzucić do paczki. Pan w sklepie powiedział że oczywiście bez problemu (koszulka oczywiście przyszła w paczce). Co prawda małe zakupy ale ale myślę, że mam podstawy aby polecić ten sklep. Jak najbardziej plus dla RCTRAX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja kupuję dosyć często.

 

Może będę mało obiektywny, gdyż chodzę tam na piechotę, ale

1. Pilnują stanów magazynowych. To co jest w sklepie, jest w magazynie.

2. Wiem, że wysyłają tego samego dnia.

 

Internet jest często forum wymiany problemów i opinii negatywnych. Jeżeli o kimś się nie pisze, to dobrze o nim świadczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak najbardziej godny polecenia.

Kupowałem pare razy wszystko O . K . Można negocjowzć cene , jak gdzieś jest taniej to obniżą cene .

Można miło pogadać przez telefon znają się na modelarstwie i pomogą .

 

Pozdrowienia dla sklepu i kolegów z forum Joker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Kupiłem u nich używaną Betę (wsumie to od pracownika była używana i taka "wystawowa" aby pokazywać ludziom jak to wygląda) oraz parę pierdół typu bateria ładowarka to już ze sklepu. Okazało się że w becie był zepsuty regulator, nie miałem do nich pretensji bo liczyłem się z tym, długo nie używany itp. Napisałem o tym regulatorze do nich, na następny dzień wysłali mi nowy na ich koszt. Tak więc przyznają się do błędu/pomyłki i naprawiają to. Jak najbardziej polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.