Skocz do zawartości

buterfly jak to ugryść


heksodus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widzisz Piotruś kupiłeś drogi sprzęt i nie korzystasz :) Oddałbyś ja dla mnie ja już zrobie fazy jak trzeba :D Bo u mnie mixów zbrakło i d..a nie ma faz lotu,a szkoda,,Jeszcze mam jedno pytanko mianowicie ,czy w test drive zakładając ,ze mamy SW w neutrum! może wyjsc prawidłowo mając zły srodek cięzkosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Piotruś kupiłeś drogi sprzęt i nie korzystasz :) Oddałbyś ja dla mnie ja już zrobie fazy jak trzeba :D Bo u mnie mixów zbrakło i d..a nie ma faz lotu,a szkoda,,Jeszcze mam jedno pytanko mianowicie ,czy w test drive zakładając ,ze mamy SW w neutrum! może wyjsc prawidłowo mając zły srodek cięzkosci?

 

Kupiłem taki na jaki mnie było akurat stać :P

Czy nie chodziło przypadkiem o test Dive?

Poczytaj posty Jurka Markitona - rozebrał to na kawałki i wyjaśnił łopatologicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Marku że tania nie była. Kupiłem ją tylko dla tego że ktoś mi powiedział że zaprogramuję ją sam... i to prawda. Nie potrzebna mi instrukcja, wszystko jest "user frendly" (no może prawie wszystko :))

Soft wciąż jest uaktualniany, Czego chcieć więcej?

Być może są lepsze, jednak dla mnie ta to mistrzostwo świata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.