Skocz do zawartości

Zlin 50 "Żelazny", relacja z budowy


Rzepka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cześć

prezesie Rzepka masz może plany tej 50-tki w wersji elektronicznej? hmm? kusiło by mnie zrobić taki sprzęt bo z moim AFS - em narazie cisza z powodu podwozia... koszt oryginalnego graupnera to ponad 950 złotych a moje rozwiązanie nie zdaje egzaminu do końca bo poprostu nie otwiera sie do końca... ... mniejsza o to...

ale wielkie gratulacje i tak co bedziesz go miał w bielsku na pikniku lotniczym w sobote!!! bede z F3A koło godziny 11 już tam...

 

pozdrowienia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o silnik to myśle że MVVS 15ccm powinien sobie spokojnie poradzić:).

Meloow żaden problem wpadaj na modelarnie my tam już Cie nauczymy robić :D. Planów w wersji elektronicznej niestety niemam... Model będzie w oba dni na pikniku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz nie sądzę by twórca tak pięknej kopii oryginału odsprzedałby go jeszcze nie oblatanego
NAwet po oblocie model nie będzie na sprzedaż :)

I tak właśnie myślałem bo robota naprawdę pierwsza klasa i takiego czegoś prawdziwy modelarz nie odsprzeda. Oby przybyło więcej takich modeli ŻELAZNY to by była jazda :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś znalazłem, http://www.airfly-modelle.de mają tam Zlina 50LS w skali 1:4 i 526AS w skali 1:4.75.

Nie mam pojęcia czy są w sprzedaży same kadłuby. Jeżeli ktoś kto zna Niemiecki (bo ja to tylko guten morgen :lol: ) i może sprawdzić a jak już będzie sprawdzał to może mi podpowie co wchodzi w skład zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście miałem MVVS 160 ale benzynkę więc to zupełnie inna para kaloszy, a tak na marginesie wg. mnie to ten silnik by się nadawał bardzo dobrze do Twojego Zlina tylko wagi nie podawałeś (gołego tak jak jest)czy nie doczytałem? bo mój MVVS latał w Gilesie z CMPro z wagą 6kg. i to do podstawowej akrobacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 15ccm. żarowy MVVS da rady spokojnie bo ten model nie musi robić 3D ale akro" normalne" jakie robią z grupy ŻELAZNY więc nie montuj potwora bo zmieni zupełnie charakterystykę lotu a szkoda by było
Dokładnie oto chodzi model ma robić akrobację ale nie chodzi tu o zawisy na śmigle i cokolwiek temu podobne wkońcku to Zlin 50 a nie np. Su-31 :) dlatego wstępnie jestem nastawiony na 12ccm MVVS a może się to zmieni na 15ccm zobaczymy... I ciesze się że model się podoba :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 15ccm. żarowy MVVS da rady spokojnie bo ten model nie musi robić 3D ale akro" normalne" jakie robią z grupy ŻELAZNY więc nie montuj potwora bo zmieni zupełnie charakterystykę lotu a szkoda by było
Dokładnie oto chodzi model ma robić akrobację ale nie chodzi tu o zawisy na śmigle i cokolwiek temu podobne wkońcku to Zlin 50 a nie np. Su-31 :) dlatego wstępnie jestem nastawiony na 12ccm MVVS a może się to zmieni na 15ccm zobaczymy... I ciesze się że model się podoba :oops:

Nie że model się podoba tylko bardzo się podoba bo piękna makietka a tak swoją droogą to chyba się widzieliśmy na lotnisku w B-B tyle że ze zdjęcia człowiek wygląda inaczej niż w realu to też nie wiedziałem czy to Ty ja byłem z extra 300s ... może kojarzysz to maleństwo ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.