Skocz do zawartości

Zlin 50 "Żelazny", relacja z budowy


Rzepka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuje tym co zrozumieli :). Co do wagi to model tak jak pisałem waży 2,8kg (teraz) czyli mamt tak 2800 + 640 + 5 x 43 + zasilanie= około 3700 i najważniejsze wyważenia a ołowiu chyba trzeba będzie sporo bo model ma bardzo krótki przód więc myśle że 4kg nie będzie ale 3,8kg to raczej napewno... :evil: Ale skoro wszyscy polecają ASP to może się na niego skusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o silnik 4T to do półmakiety to jest piękna sprawa (wiem to z mojego doświadczenia). Dzwięk jest piękny odpowiedz z minimalnych obrotów błyskawiczna bez zająknięcia. Jak już będziesz miał silnik i jeżeli byś chciał to daj znać i możemy spotkać się na modelarni to ci wyjaśnię "na żywo" kilka spraw dotyczących silnika, bo mam taki tyle że o 2ccm. mniejszy, chodzi naprawdę jak zegarek. Miałem w moim RV-4 (również półmakieta) wcześniej silnik 2T no i latał ale ten dzwięk to był jazgot nie pasujący do tego modelu ale po zmianie na 4T to już pełny real i tak jest do dziś :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziękuje wam za rade :)Do zimy jeszcze trochę czasu także dobrze się zastanowie, a jak mi nie będzie chodził dobrze to będe wiedział na kogo zwalić :):P

Zwalaj ile tylko możesz ale nie wiem czy będziesz miał co bo motorek dobrze dotarty i potem do lotów ustawiony nie robi żadnych problemów a wręcz przeciwnie daje dużo frajdy :jupi: ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.