Skocz do zawartości

STAROGRÓD - Klif Wiślany


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karolu, jestem taki sam zmarzlak albo i większy, ale w rękawiczkach z palcami się nie odważyłem latać.

Mam takie z obciętymi końcami ale same końcówki palców i tak mi marzną. Aż dziw, że nie zmarzłem ostatnio w tym Gulczu w korpus.

Dobrze się ubrałem w bluzę od dresu i na to kurtka softshell więc może to pomogło. Ale łapki musiałem do kieszeni chować.

 

Krzysztof. Bardzo Wam zazdroszczę, że macie tak blisko do wysokich zboczy na prawie każdy kierunek wiatru. Oczywiście pewnie jakąś przeszkodą jest że trzeba przez Wisłę ganiać do niektórych miejscówek, bo to już kilometry nakręca. No ale jest Was tam kilku to i łatwo się zabrać na wspólny wyjazd i podział kosztów za paliwo.

 

Panowie piękne zdjęcia i warunki. Ech... :-)

 

Jak tak patrzę na mapkę to widzę jedno miejsce w Osielsku. Byłem tam w wojsku na radarach. Jakieś górki były ale miejsca nie pamiętam. Młody byłem i nie te czasy. Brak radia, swojego samochodu to i się pod tym kątem na otoczenie nie patrzyło. Więc może dlatego nie pamiętam. W googlach satelitarnych to górek za bardzo niestety nie widać. Trudno coś ocenić nie będąc na miejscu.

Nieźle było by móc zakwalifikować zbocze do lotów na podstawie zdjęć satelitarnych. Nowe google coś tam udostępniają 3D ale to nie to samo co real, bo zbocze w tym moim Gulczu co się nim tak zachwycam na mapie wygląda nieszczególnie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Się dołączam do pytania ? Jakieś namiary na te zawody, jak i co można prosić ?

Nie to że chciałem wziąć udział ;)   , ale może policzę ile to by mnie z tej mojej Chodzieży wyniosło :rolleyes:  Jakbym się spiął ofc.

W końcu nigdy nie byłem na takiej profi imprezie. Wreszcie się dowiem o czym tak Kamyk ciągle nadaje.   :P

 

Tylko ta pogoda. Toż ma lać przecie.

 

pozdrawiam.

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.