Skocz do zawartości

STAROGRÓD - Klif Wiślany


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jednak warto samemu sprawdzić czy są warunki do latania, a nie zerkać w internet. Dziś rano po śniadaniu spakowałem się, zabrałem Dorotkę - mojego fotografa i pojechaliśmy do Starogrodu. A tam bajka, wiatr, słonko, cicho i sucho. Pół miedzieli udane.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś od rana z Jankiem lataliśmy w Starogrodzie. Siła i kierunek wiatru dobre, ale szału nie było(Janek za krótko był u proboszcza,albo za mało dał ;) ). Każdy sprawdził wszystkie modele jakie miał spakowane. Szkoda tylko że więcej nas nie było (Bydgoszcz pojechała zabrać wszystkie puchary z Pikniku w Wilcze Laski :ph34r:), I tak było super :D .

 

DSC04617.jpg

 

  DSC04654.jpg

 

DSC04682.jpg

 

DSC04714.jpg

 

DSC04716.jpg

 

DSC04729.jpg

 

DSC04730.jpg

 

DSC04754.jpg

 

DSC04800.jpg

 

DSC04802.jpg

 

DSC04805.jpg

 

DSC04813.jpg

 

DSC04815.jpg

 

DSC04855.jpg

 

DSC04861.jpg

 

DSC04873.jpg

 

DSC04911.jpg

 

DSC04940.jpg

 

DSC04947.jpg

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coś się dzieje na zboczu, jak nas niema :)

... (Janek za krótko był u proboszcza,albo za mało dał ;) ). Każdy sprawdził wszystkie modele jakie miał spakowane. Szkoda tylko że więcej nas nie było (Bydgoszcz pojechała zabrać wszystkie puchary z Pikniku w Wilcze Laski :ph34r:), I tak było super :D .

Dał wystarczająco, tylko jak zawsze "poszło na co inne" :D :

Na OGÓLNOPOLSKIM PIKNIKU MODELARSKIM w Wilczych Laskach

- dwa pierwsze miejsca na pudle w lataniu precyzyjnym :) :)

- jedno wyróżnienie, za pokaz latania nocnego :)

Ekipa z Bydgoszczy stara się.

... a na zboczu? no cóż, wszystkiego mieć niemożna ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze latanko było w klasie . Zajechałem i latałem od 8-ej . Wiaterek 7 m/s stabilny. Potem robil nam figle były moment ,że zupełna cisza ale co to za problem- dobry trening..pilnować krawedz i predkośc-albo wysokość.  Lądowisko gołe -pulchniutkie  Skończyliśmy w samą porę bo wracajac pokropiło 2x.. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.