Skocz do zawartości

STAROGRÓD - Klif Wiślany


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Latanko było BAJECZNE...dymało  8-12-15 m/s   były przeloty na czas- loty BUNGA-BUNGA   ...akrobacje-balastowanie na maxa-lądowanie "FINEZYJNE". do rączki wszystkimi BE-BE.. :P ..wszyscy piloci spisywali sie znakomicie... ;)    DOPISAŁA POGODA ..choć pod koniec założyliśmy zimowe czapki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza się sprawdziła udało się wykorzystać wspaniałe warunki od rana do godzin popołudniowych. Dawno nie miałem takiej radochy, ponieważ udało m się ulotnić Cobrę, która odwdzięczyła się wspaniałym lataniem na żaglu jak i wybieraniem termiki. Dodatkowo Janek po raz kolejny zachęcił mnie i Damian do latania, Toxikiem. Przełamaliśmy się i nie żałuje model wspaniały dający mnóstwo frajdy JANEK DZIĘKI J

Poniżej troszkę zdjąć, wieczorem dodam krótki klip z tego wspaniałego dnia J

 

DSC_4629_zpsde9f4078.jpg

DSC_4627_zpsa78beab2.jpg
DSC_4625_zpsb5e33e66.jpg
DSC_4622_zps14a8602f.jpg
DSC_4621_zpsc6e90ed1.jpg
DSC_4620_zpscdc9a667.jpg
DSC_4619_zps1cb5933b.jpg
DSC_4617_zpsc7b0c58a.jpg
DSC_4613_zps28e8ffac.jpg
DSC_4609_zpsbb58fc3e.jpg
DSC_4607_zps7d299b3e.jpg
DSC_4604_zpsbff8b82a.jpg
DSC_4600_zpsecc9611a.jpg
DSC_4599_zps7f5541ce.jpg
DSC_4593_zpsb5658cb2.jpg
DSC_4591_zps5e2b7bc0.jpg
DSC_4585_zpsa6eb712c.jpg
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balast na maxa przy 15ms? Mały max ;)

Ale latania zazdroszczę. U nas chłopaki tez posmigali. Beda zapewne filmiki wieczorem.

Nie wiem ile Janek wsadził do Toxika ale przy dzisiejszych warunkach wsadził bym  jeszcze z dwie cegły ;) kiedyś wezmę kredyt i sobie takiego kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek ma niepełny balast ;) ceglowek nie trzeba - 1.5kg wysyarcZy ;)

Tanie i dobre jest Vertigo od Jirego Soucka z Czech

Na razie starczą mi moje popierdułki a Toxik to inna liga :)szczęśliwy bo mogłem troszkę pośmigać nim :)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie starczą mi moje popierdułki a Toxik to inna liga :)szczęśliwy bo mogłem troszkę pośmigać nim :)

Toxic ma jedna wadę-nie jest dostępny w sprzedaży . Poza tym nowy Tx jest znacznie szybszy od tego co ma Janek. Po trzecie Respect jest super ale ze względu na podaż i popyt cenę ma wysoką. Dlatego jedyne rozsądne rozwiazanie na dobry model na zbocze w rozsądnych pieniazkach to Cosz Wistmodel lub z Czech. Vertigo mozesz mieć za 20k CZK a to naprawdę dobra cena za bardzo dobrze zrobiony model. I lata lepiej od Toxica przy słabym wietrze. Wiec celuj w cos takiego jak juz bedziesz rozglądał sie za modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku - duzo balastu to wcale nie znaczy lepiej :)))) tylko do pewnego momentu dokladanie balastu cos daje.

Miałem oba tx to wiem jak latają. W sumie dalej mam :) max regulaminowym balast dla Toxica to 5kg - wtedy mozesz powiedziec ze był na maxa. Choc ja mam możliwość zapakowania ponad to regulaminowe 5kg :) ale nie widze potrzeby i sensu

 

A poza tym....latajcie ile wlezie i cieszcie sie tym. Ja dzis znow bede Wam zazdrościł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku - duzo balastu to wcale nie znaczy lepiej :)))) tylko do pewnego momentu dokladanie balastu cos daje.

Miałem oba tx to wiem jak latają. W sumie dalej mam :) max regulaminowym balast dla Toxica to 5kg - wtedy mozesz powiedziec ze był na maxa. Choc ja mam możliwość zapakowania ponad to regulaminowe 5kg :) ale nie widze potrzeby i sensu

 

A poza tym....latajcie ile wlezie i cieszcie sie tym. Ja dzis znow bede Wam zazdrościł.

Racja...ale trza próbować ...ZMIATAĆ :D  stykać - kombinować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.