Skocz do zawartości

Koszulki żelaznych


AGG

Rekomendowane odpowiedzi

Anasazi na forum zelaznych fajnie to załatwił Sebastian najpierw zamówienie na maila, poźniej przelew do banku na jego konto jak potwierdził wpłate robił oficialny wpis na listę kupujacych widoczną w stronie. Oszywiście też tak było "jak biore ,ja też" jak przysło płacić to kilka osób olało temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja mam pomysł taki

żebyu każdy napisał kto chce koszulke i jaki rozmiar i wpłata do kogoś

później podliczanie wszystkich chętnych i dopiero robić te koszulki tak żeby było na styk

 

a jeszcze jedno w sprawie wyglądu

w lewym górnym rogu napisa np nick

a po przekątnej duże PFMRC

na dole koszulki pełny link forum

a na plecach logo forum (albo kto co chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w projekcie koszulek i bluz na innym forum! Wyglądało to tak że trzeba było z góry wyłożyć prawie 7 tys zł na te ponad 50 koszulek i kilka bluz! a potem rozsyłanie! katorga! ale mimo to koszulki forumowe kiedyś powstaną! w wakacje będzie w czym chodzić :!: bez obaw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że trzeba było z góry wyłożyć prawie 7 tys zł na te ponad 50 koszulek i kilka bluz!

pare lat temu moja siostra robiła nadruk na koszulce-kolor, płaciła ok 40zł. Hurtem pewnie wyszłoby jeszcze taniej. Co do trwałości to była prana kilka/kilkanaście razy i nic nie schodzi.

A cz6t ktoś z was próbował tych z >allegro<?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.