Skocz do zawartości

Koszulki żelaznych


AGG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

forum żelanych ! nistety już nie dostępne ... w Polske poszło tylko ok 180 takich koszulek robione na specialnie na zamówienie forumowiczów.

Ja na mojej mam nawet swojego nick-a :D Jak zobaczysz na jakimś pikniku lotniczym jakąś osobe w takiej koszulce to napewno bedzie "swój" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ...

Ciekawe która firma w polsce je robiła, na pewno ma szablon i jeśli tylko grupa żelazny by zezwoliła to może można by zamówić bezpośrednio z tej firmy. Chyba spytam o to na "Żelaznym forum" :)

 

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcji było kilka nadruk tylko z przodu chyba 25zł

nadruk z dwóch stron 30zł

dodatkowo kto chciał (większość) 5zł na konto żelaznych (uzbierało sie 1000zł za zgodą żelaznych i forumowiczów ta kasa poszła dalsze projekty kubki,naklejki itp,)

i 6zł przesyłka

moja kosztowała w sumie 41zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy projekt jakiejś koszulki naszego forum PFMRC.PL? jakiś samolot, jakieś motto, nick użytkownika ? Co wy na to? Trzeba by sie rozglądnąć za czymś porządnym żeby po pierwszym praniu nie nadawała sie do kosza? Myślę że dużo zależy tutaj od naszej władzy forum? Pozdrowienia

 

EDIT: Sorry za wcześniejsze błędy już poprawiam :) Każdemu sie może zdarzyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczu,,, nie rób popeliny :) tyle błędów w jedyn zdaniu.

Co do koszulek to analizując forum Żelaznych pomysł wyszedł z chęci dotacji/pomocy finansowej dla nich więc raczej byłoby nietaktem prosić o adres firmy która to robi.

Myślę, że trzeba będzie poczekać na drugą turę o której to ktoś już tam pisał.

 

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma to koszulkowo.pl

 

baczek bez zgody właścicieli logotypów nie możesz ich użyć do celów komercyjnych czyli masowej sprzedaży można np. zamiast FUTABA dać FUTIBA :devil: to taki chiński patent na obejście przepisów ;D ! a pomysł faktycznie dobry tylko ciekawe ile było by chętnych dać za koszulkę 30-40 zł + przesyłka !?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... tak.... już to przerabiałem...

 

(na innym forum).

 

Sprawa wygląda baaardzo wesoło - dostaniecie zamówienie minimum 50 sztuk na przykład i teraz tak... albo zbieracie te 50 osób przez pół roku albo i dłużej, albo ktoś wykłada kasę (no a z tym bym nie był taki pewny) i kupuje 50 sztuk a potem sprzedaje przez dluugi czas zeby odzyskać wyłożoną forsę. Nie chce tu nikogo obrażać, ale mam przeczucie, że z dużej grupy chętnych co to będą na początku krzyczeć ''ja też chce'' potem spora ilość się wyłamie albo kulturalnie mówiąc ''sorry, nie stać mnie'' albo bardziej chamsko oleje temat. :?

 

Nie chce Wam tu negatywnych emocji sprowadzać, ale powstrzymajcie zapał - to nie takie proste, że idziecie do sklepu i bierzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.