Skocz do zawartości

Edge 540 Robbe


choina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Paweł jakbyś czytał forum to byś wiedział ,że na kierunku wystarczy H-55 ,tylko przy lądowaniu mogą zęby polecieć ? :devil: :crazy: :P

 

A poważnie to 60-tka serwo będzie o.k. .

U mnie targało 3kg Madmana to i Twoją pszczółkę uciągnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze masz funflaja. Ale ten Edek to nie fun i 422 nie styknie. Miałem 3 takie Edki i powtórze: na lotki ok, na wysokość od biedy, na kierunek musi być mocniejsze. 635 to minimum, ale najfajniej 645 mg tutaj sobie poradzi. Naprawdę ten model to nie depron, mimo dość lekkiej konstukcji gotowy trochę waży a na żylecie lata dość ciężko i bardzo duże siły na SK działają.

 

edit: gramatyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec cel zdecydowanie piec :D cztery do trenerka :D:D Ja miałem w Funtanie S90 na kierunku HS 422 i ster wychylał sie do konca a wielkosciowo ten Edek przy Funtanie jest malusi po jakims czasie wymieniłem serwo na 6kg bo wszyscy brusili ,że mam za słabe i po wymianie nic sie nie zmieniło.Moim zdaniem jezeli orczyk serwa jest w osi z dzwignią steru połaczenia bez luzów wszystko tak jak sie nalezy to nie ma problemów. Nie raz widziałem w modelach u kolegów jak sam ster ciezko chodził zawisy połapane klejem ledwo chodziły dziurki w orczykach nierozwiercone i potem leciały teksty ,że w fun flaju 1.3m 5kg serwo na kierunku nie dawało radyi dziwne zeby w takim wypadku dawało :lol2: .A teraz tak szczerze czy ktos zerwał tryby serwa HS 422 w modelu do 1.4m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wkoncu silnik wkładasz?

Na pewno czterotakt 15cm tylko jeszcze nie wiem jakiej firmy. Jak trafie Osa w dobrej cenie to będzie Os a jak nie to Asp.

Znacie może jakieś sklepy internetowe z chin?

Na lotki i gaz dam Hs 422 a nad serwami wysokości i kierunku jeszcze się zastanowię, może też będą HS 422 bo tu zdania są podzielone. Zasilanie raczej 6V, będą szybsze i silniejsze a krzywda chyba im się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w Funtanie S90 na kierunku HS 422 i ster wychylał sie do konca a wielkosciowo ten Edek przy Funtanie jest malusi po jakims czasie wymieniłem serwo na 6kg bo wszyscy brusili ,że mam za słabe i po wymianie nic sie nie zmieniło.

 

A jakiej długości miałeś ramię serwa do kieunku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej długości miałeś ramię serwa do kieunku??

 

Zwykła dzwignia wielkosci standart max 3cm popychacz na zewnątrz (ostatni otwór) to samo na serwie max na zewnatrz na długim orczyku typu car taki solidny czerwony.Jeszcze co do tych serw to duzo zalezy od stylu latania ja nie latam az tak dziko jak niektórzy ze wprowadzaja model w płaski korek z pełnego gazu bo w tym wypadku 422 beda za słabe :roll:.Wiec jezeli masz zamiar ostro nim krecic to faktycznie bedą slabe takie moje zdanie nie wiem moze sie myle ,ale jak widze niektórych styl latania to serwa 20kg wydają sie słabe :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.