Skocz do zawartości

Maluch


rogi23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

szczyt szczytów głupoty .... naoglądali się amerykańskich seriali (jak goście przerobili dwa mini) i też jeździli bokiem. Uważam to za debilizm aby w takim ruchu ulicznym robić tak debilne rzeczy i przy takich przędkościach a jak było widać nie małe one były . Dobrze ze w filmie widać rejestracje to moze policja juz ich namierzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczyt szczytów głupoty .... naoglądali się amerykańskich seriali (jak goście przerobili dwa mini) i też jeździli bokiem. Uważam to za debilizm aby w takim ruchu ulicznym robić tak debilne rzeczy i przy takich przędkościach a jak było widać nie małe one były . Dobrze ze w filmie widać rejestracje to moze policja juz ich namierzyła.

 

nie przesadzaj:) skoro ma rejstracje i jeździ po mieście to ma i przegląd, a skoro ma przegląd techniczny to jest dobrze wykonany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu? Więcej luzu jak mu się na łączeniach zrobi luz śrubek, rozpadnie się na 2 albo i więcej (zalezy z ilu kaszlaków zrobiony) części i kogoś przypadkowego zrani / zabije. Przecież to co oni wyprawiają to idiotyzm w czystej postaci. Prawie jak niektórzy motocykliści co to myślą, że są panami dróg (a i często dawcami organów :? )

 

Przegląd? Jaki kurna przegląd? Diagnosta był albo idiotą albo było mu wszystko jedno i wbij pieczątkę. No sorry, ale takie dziwne coś nikt by chyba nie dopuścił do ruchu. Nikt normalny przynajmniej. Co z tego, ze ma tablice? A kto potwierdzi, ze legalna, że nie podróbka?

 

W życiu trzeba się pobawić.. tak, ale nie kosztem zdrowia i życia innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i często dawcami organów

 

wbrew pozorom tylko 5%, organów z wypadku się nadaje się do przeszczepu, w większości przypadków wszystkie organy pękają w momencie uderzenia.

 

Diagnosta był albo idiotą albo było mu wszystko jedno i wbij pieczątkę

 

po czym wnosisz że w/w pojazd nie przeszedł by przeglądu technicznego??

 

 

Sądze że model RC, jest bardziej niebezpieczny niż ten pojazd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już samo to że jeździ tyłem do przodu powoduje u innych kierowców wytrącenie z równowagi lub utratę orientacji.

Motyl , wiem , że lubi wiejski folklor ,ale nie musisz tego publicznie oznajmiać , a już tym bardzie przekonywać do tego innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ma przegląd "

Jak samochód bez świateł może przejść przegląd?

Ogólnie pomysł na pojazd fajny, ale to, co pokazali na filnie to idiotyzm. nie używają migaczy, niepotrzebnie używają awaryjnych, jeżdżą na 3/4 szerokości drogi widząc, że z naprzeciwka nadjeżdża samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes18, Po pierwsze nie musisz się wydzierać.

 

Po drugie - mam samochód, jeżdzę już kilka lat i niestety niejednego idiotę na drodze widziałem - i nie ma tu reguły czy BMW czy nie, ale jak widze dwóch łebków co mi przed maską przelatują z lewego pasa na prawy a potem na pobocze i w rów to chyba conieco jestem w stanie powiedzieć o brawurze na drodze. Z mojej klasy chyba tylko 4 osoby jeszcze nie miały poważnego wypadku drogowego... No ale skoro nie wykazujesz chęci spojrzenia trochę ze strony poszkodowanych/zagrożonych na taką sytuację to nie mamy o czym rozmawiać. Mam trochę starszy samochód, rocznik 94, ale to nie zmienia faktu, że uważam na drodze, dbam o stan techniczny itp. Śmieszą mnie Ci wszyscy którzy wydają grosze na sprowadzone czteroślady a potem stoją na awaryjnych na poboczach i drapią się po głowie bo nie jedzie... :lol:

 

motyl,

 

Motyl - fakt, tez mi się obiło o uszy, że mało co zostaje. Ale zależy jakie uderzenie i gdzie ;) A tak na poważniej - skoro nic nie zostaje to tym bardziej są nieużyteczni.

 

Tomek dobrze napisał - samochód wygląda z 2 stron tak samo. Nie wiem jak inni, ale obawiam się, że widząc taki wóz na swoim pasie odruchowo odbiłbym w bok - bo skąd ja u licha mam wiedzieć, że taki wynalazek jednak nie jedzie mi na przeciw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl , wiem , że lubi wiejski folklor ,ale nie musisz tego publicznie oznajmiać , a już tym bardzie przekonywać do tego innych.

 

To teraz spójrz na to zdanie pomyśl na temat skłądni a poźniej się wypowiadaj o pisowni na forum - to tak na marginsie.

 

To jaki folklor lubie to jest moja prywatna sprawa, i to czy o tym mówie czy nie to też moja sprawa.

 

A samochód jak samochód, tylko publicznie utarło sie że to maluch jadący tyłem, bo takeigo malucha znamy.

 

Teraz wracając do przeglądu, to nie nam pisane czy on ma czy nie ma przegladu, bo nim będzie zmuszony robić przegląd, najpierw trzeba zrobić opinie rzeczoznawcy po zmianie konstrukcyjnej nadwozia, późneij uzyskać homologacje a dopiero na samym końcu możemy myśleć o przeglądzie.

 

Co do filmu to w paru miejscach troche poszaleli, ale jak podczas kręcenia filmu koledzy ich obstawiali, jeden jechał z przodu drugi z tyłu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskusji przerodzilo to sie raczej w klotnie, kto co lubi :D

Anasazi, ja sie nie wydzieram tylko bronie swojego, motyl dobrze napisal ze maluch jechal w "kolumnie", btw. dlaczego zawsze starsze osoby ( nie mam zamiaru tu nikogo obrazac, mam na mysli ludzi juz po wieku młodziezy) jak ktos cos zrobi nie tak zaczynaja wymyslac : co by bylo gdyby??

Nie wiadomo czy to dziwo jeszcze jezdzi, pewnie juz nie, na filmiku widac ze nic sie nie stalo, wiec o co chodzi????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zawsze starsze osoby ( nie mam zamiaru tu nikogo obrazac, mam na mysli ludzi juz po wieku młodziezy) jak ktos cos zrobi nie tak zaczynaja wymyslac : co by bylo gdyby??

 

A no dlatego, że na sieci jest też sporo filmików z tragicznym zakończeniem i pytaniem: dlaczego nikt nie ostrzegł / nie skarcił / nie zabronił? W realu takich zdarzeń jest o wiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.