Skocz do zawartości

RWD5 depron :)


Patryk900
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że skończyłem RWD wygląda tak :

8lho.jpglky1.jpg

Nie jestem pewien co do podwozia ale może da rade na małej trawie wylądować :)

Mam pytanie co do skłonu i wykłonu :

ac5x.jpg92ol.jpg

 

To mój pierwszy samodzielny model wiec za konstruktywną krytykę i dobre słowo z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kółeczka śmieszne są :) ale głownie o lądowaniu myślałem je instalując, a start z ręki(już wyprostowałem). Po oblocie bardziej go dopracuje bo jest parę baboli np. mało estetycznie wyglądające klejenie pokrywy silnika i lotki jeszcze nie oklejone bo jak mówił Robert może trzeba będzie powiększyć, no a jak wszystko będzie ok to jakiś napis dorzucę na kadłubie i dokoła silnika dam opływowy nosek żeby było ładniej :) I na tym poprzestanę bo to tylko trenerek ma być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam na czym zważyć ale wyszedł naprawdę bardzo lekki jak tylko zważę dam znać a za tydzień może trochę podrasuje go estetycznie to wrzucę foty :)

 

tak teraz wygląda:

oqwf.jpg

Jest bardzo stabilny w locie leci jak po sznurku ma jedynie mała tendencje do delikatnego wzbijania się do góry pod wiatr minimalna ale trochę irytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłóż kawałeczek pianki pod spływ, aby zmniejszyć nieco kąt zaklinowania skrzydła.

Czyli pod tylna cześć zgadza się ? :)

 

Zakończenia skrzydeł to wesoła twórczość oczywiście, przeczytałem artykuł chyba gdzieś na forum, że maja takie podobne zakończenia niektóre pasażerskie samoloty to se pomyślałem ze dodam takie cuda i ja a co !!! hehe postaram się dodać jakieś filmiki z lotów ale niestety nie mam kiedy myślę ze uda się jak zacznie się semestr wtedy będę miał sporo czasu :D

Dziękuje Robercie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Małe odświeżenie tematu. RWD jest moim poligonem doświadczalnym lata bardzo stabilnie i pewnie profil "schodkowy" zdał egzamin w 100% :)

Aktualnie ma zainstalowany trochę mocniejszy napęd CF2822 + pakiet 3s 2200 mAh co pozwala na około 20 min zabawy, kółka aby nie wbijać dzioba w trawnik i na końcach skrzydeł "stabilizatory ??" głownie w celu ochrony skrzydełek przy transporcie.

Na chwile obecna wygląda tak poszukuje jeszcze jakiś rurek żeby zrobić imitacje tłumika w dziurze po prawej stronie :)

kg72.jpg8ui2.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.