Skocz do zawartości

Jak podłączyć złącze balansera?


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zapytać czy można i czy ktoś z Was próbował z dwóch pakietów zrobić jeden?Mówiąc dokładniej mam dwa pakiety Zippy Compact 11,1V 1000mAh 25C i chciałbym zrobić z nich jeden 11,1V 2000mAh 25C.Kable prądowe wiem jak podłączyć,a w jednym z postów wyczytałem jak podłączyć kable do balansera,ale po podłączeniu pokazuje się komunikat BATTERY VOL ERR CELL CONNECT.Dodam zdjęcie jak to zrobiłem może ktoś wie o co kaman?

post-9614-0-25265500-1379182368_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam.Chciałbym zapytać czy można i czy ktoś z Was próbował z dwóch pakietów zrobić jeden?Mówiąc dokładniej mam dwa pakiety Zippy Compact 11,1V 1000mAh 25C i chciałbym zrobić z nich jeden 11,1V 2000mAh 25C.Kable prądowe wiem jak podłączyć,a w jednym z postów wyczytałem jak podłączyć kable do balansera,ale po podłączeniu pokazuje się komunikat BATTERY VOL ERR CELL CONNECT.Dodam zdjęcie jak to zrobiłem może ktoś wie o co kaman?

Z fotki wydaje mi się, że przewody balansera połączyłeś szeregowo czyli jak dla pakietu 2 x 3s = 6s. Pakiety połączyłeś równolegle dla zwiększenia pojemności przy tej samej wartości napięcia. Może prościej byłoby nie łączyć przewodów balansera tylko dukupić rozgałęznik do ładowania 2x 3s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Irek, połączyłeś szeregowo.

Połącz czarny do czarnego, biały do białego itp. w jedną kostkę od pakietu 3s i będzie działało.

 

A najlepiej zrób sobie łączówkę szeregową do przewodów prądowych w modelu i osobną do ładowania (łączącą przewody balansera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.