Jump to content

Co sadzicie na temat tego samolotu!?


inf3rnus

Recommended Posts

Witam, co sadzicie o tym samolocie warty ceny czy dobry dla poczatkujacego? wszelkie uwagi milee widziane jestem poczatkujacy i chcial bym s obie go kupic:) czekam na wasze opinie;)

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298068395

Uzupełnij i popraw swój profil użytkownika.

Tak wpisany wiek, miejscowość i brak imienia wygląda na kpienie z innych - w tej sytuacji raczej nie masz co liczyć na pomoc.

Hubert

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dawno temu miałem podobny model. Niestety podczas drugiego lotu pomachał mi ogonkiem i odleciał =D To taka zwykła tandetna zabawka, która na jakiś czas zostawiła uraz do latania. Lepiej pozbierać i kupić coś porządnego, ale to tylko moje zdanie ;)

 

EDIT: długo coś pisałem ten post. Potwierdziło się moje zdanie na temat tej zabawki :]

Link to comment
Share on other sites

Odradzam, powody jak wyzej to jest zabawka ktora nie lata....... Kolega z modelarni to mial.... Pierwsze co model zrobil po przelecenie 3 metrow to pozadne przestraszenie kretow... caly polamany i do tego elektronika slabej jakosci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Anonymous

mam taki sam model to welkie .......... szkoda kasy lepiej kup sky lady za 350 zł polecam puzniej apke przełorzysz do jakiegos szybola i coll jak (cherz moge ci sprzedac ten samolot za 60zł + wysyłka stan idealny )

Podobnie jak autor wątku, plus ortografia !

Hubert

Link to comment
Share on other sites

Tym, którzy to sprzdają nakopałbym do :ass: jedyną rzaczą, która mi się przydała to pakiet MiMH 600mAh (5 min lotu).

 

W sklepie po 2 dniach przestali odbierać ode mnie telefony :!: :!: :!: i dalem sobie z nimi spokuj. Kupiłem części, dostałem plany i sam zrobiłem samolot, którym wciąż latam ( no może nie tak do końca tym samym :devil: )

Link to comment
Share on other sites

no dokładnie...ale ja muszę powiedzieć że mój kuzyn kupił ten model w tamtym roku ,dokupił jeszcze jedno akku i...lata do dzisiaj :D żadnych usterek i fajnie mu to lata jak na zabawkę...ale nie sugeruj sie tym!nazbieraj kaski więcej i kup coś porządnego!z takimi modelem i jak ten oriole daleko nie zajdziesz...

pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.