Skocz do zawartości

Co sadzicie na temat tego samolotu!?


inf3rnus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sadzicie o tym samolocie warty ceny czy dobry dla poczatkujacego? wszelkie uwagi milee widziane jestem poczatkujacy i chcial bym s obie go kupic:) czekam na wasze opinie;)

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298068395

Uzupełnij i popraw swój profil użytkownika.

Tak wpisany wiek, miejscowość i brak imienia wygląda na kpienie z innych - w tej sytuacji raczej nie masz co liczyć na pomoc.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno temu miałem podobny model. Niestety podczas drugiego lotu pomachał mi ogonkiem i odleciał =D To taka zwykła tandetna zabawka, która na jakiś czas zostawiła uraz do latania. Lepiej pozbierać i kupić coś porządnego, ale to tylko moje zdanie ;)

 

EDIT: długo coś pisałem ten post. Potwierdziło się moje zdanie na temat tej zabawki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam model to welkie .......... szkoda kasy lepiej kup sky lady za 350 zł polecam puzniej apke przełorzysz do jakiegos szybola i coll jak (cherz moge ci sprzedac ten samolot za 60zł + wysyłka stan idealny )

Podobnie jak autor wątku, plus ortografia !

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, którzy to sprzdają nakopałbym do :ass: jedyną rzaczą, która mi się przydała to pakiet MiMH 600mAh (5 min lotu).

 

W sklepie po 2 dniach przestali odbierać ode mnie telefony :!: :!: :!: i dalem sobie z nimi spokuj. Kupiłem części, dostałem plany i sam zrobiłem samolot, którym wciąż latam ( no może nie tak do końca tym samym :devil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie...ale ja muszę powiedzieć że mój kuzyn kupił ten model w tamtym roku ,dokupił jeszcze jedno akku i...lata do dzisiaj :D żadnych usterek i fajnie mu to lata jak na zabawkę...ale nie sugeruj sie tym!nazbieraj kaski więcej i kup coś porządnego!z takimi modelem i jak ten oriole daleko nie zajdziesz...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.