Jump to content

Co sadzicie na temat tego samolotu!?

inf3rnus

Recommended Posts

Witam, co sadzicie o tym samolocie warty ceny czy dobry dla poczatkujacego? wszelkie uwagi milee widziane jestem poczatkujacy i chcial bym s obie go kupic:) czekam na wasze opinie;)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298068395

Uzupełnij i popraw swój profil użytkownika.

Tak wpisany wiek, miejscowość i brak imienia wygląda na kpienie z innych - w tej sytuacji raczej nie masz co liczyć na pomoc.

Hubert

Bardzo dawno temu miałem podobny model. Niestety podczas drugiego lotu pomachał mi ogonkiem i odleciał =D To taka zwykła tandetna zabawka, która na jakiś czas zostawiła uraz do latania. Lepiej pozbierać i kupić coś porządnego, ale to tylko moje zdanie ;)

EDIT: długo coś pisałem ten post. Potwierdziło się moje zdanie na temat tej zabawki :]

Odradzam, powody jak wyzej to jest zabawka ktora nie lata....... Kolega z modelarni to mial.... Pierwsze co model zrobil po przelecenie 3 metrow to pozadne przestraszenie kretow... caly polamany i do tego elektronika slabej jakosci.

Guest Anonymous

mam taki sam model to welkie .......... szkoda kasy lepiej kup sky lady za 350 zł polecam puzniej apke przełorzysz do jakiegos szybola i coll jak (cherz moge ci sprzedac ten samolot za 60zł + wysyłka stan idealny )

Podobnie jak autor wątku, plus ortografia !

Hubert

Tym, którzy to sprzdają nakopałbym do :ass: jedyną rzaczą, która mi się przydała to pakiet MiMH 600mAh (5 min lotu).

W sklepie po 2 dniach przestali odbierać ode mnie telefony :!: :!: :!: i dalem sobie z nimi spokuj. Kupiłem części, dostałem plany i sam zrobiłem samolot, którym wciąż latam ( no może nie tak do końca tym samym :devil: )

no dokładnie...ale ja muszę powiedzieć że mój kuzyn kupił ten model w tamtym roku ,dokupił jeszcze jedno akku i...lata do dzisiaj :D żadnych usterek i fajnie mu to lata jak na zabawkę...ale nie sugeruj sie tym!nazbieraj kaski więcej i kup coś porządnego!z takimi modelem i jak ten oriole daleko nie zajdziesz...

pozdro

• 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.