Skocz do zawartości

Katastrofa na lotnisku w Mirosławcu [*][*]


sebarc

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia w Zachodniopomorskiem. W katastrofie wojskowego samolotu transportowego CASA, który rozbił się w Zachodniopomorskiem, zginęło co najmniej 18 osób(nowe aktualne dane z TVN24) - prawdopodobnie wszystkie które były na pokładzie.

 

Źródło ::

 

http://www.tvn24.pl/-1,1536379,wiadomosc.html

 

To straszne :( [*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 grudnia wracałem z Iraku CASĄ o numerze bocznym 020, rozbita to 019. Coś strasznie musiało pójść nie tak... W sumie 4 razy latałem CASA i zawsze kojarzyła mi się z naprawdę bezpiecznym i nowoczesnym samolotem - niekoniecznie słusznym do transportu ludzi do Iraku czy Afganistanu, ale ogólnie dobrym. Piloci to też mistrzostwo świata... te lądowania i starty w Iraku dawały dreszczyk emocji. Kompletnie inaczej to wygląda niż to samo w jakimkolwiek innym wolnym kraju. Z ogromnym żalem oglądam transmisje w TV.

 

Cześć ich pamięci. [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.