Skocz do zawartości

Focke Wulf - pomoc w dobraniu silnika.


lukas325
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dokładnie tak jak mówisz Johny88 :)

No nic ,silnik jeszcze raz wyregulowałem jak się da najlepiej,odpala od palca,wchodzi i schodzi z obrotów płynnie,no działa cacy ale mocy na fokę ma po prostu za mało,na bank sprawdził by się w jakimś dużym górnopłacie o ile ktoś by nie usnął z nudów od latania i latania bez przerwy na jednym baku :)

Silnik wypucowałem,i wystawiłem na allegro a między czasie kupiłem od kolegi z forum kolejny,czekam tylko aż mi dośle śmigło i rozpocznę testy i dam znać co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć dziś oblatałem moją foke, za lotnisko służyło mi zamarznięte jezioro, start jak zwykle z nowym modelem był obarczony pewną dozą niepokoju. Jednak ten model w powietrzu bardzo pozytywnie zaskoczył, praktycznie nie wymagał trymowania, reakcja na stery była w sam raz ani za mocna ani za słaba. Co mnie jeszcze zaskoczyło to można nim wykonywać prawidłowy zakręt bez użycia steru kierunku. Niestety nie odbyło się bez lądowania awaryjnego a przyczyną był silnik, konkretnie tłumik. W trakcie lotu zauważyłem, że się poluzowal a następnie odpadł, byłem pewien, że się po prostu odkręcił pomimo w klejenia śrub. Bez tłumika silnik nieco kaprysil balem się że może zgasnac. Po ladowaniu okazało się, że tłumik nie odkrecil się ale po prostu wyrwał. I teraz mam pytanie gdzie mogę w PolscePolsce kupić tłumik do silnika RCG 26 najlepiej mocniejszy niż oryginał.

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcie tłumika

3dec135db7d13009.jpg

Też myślę, że będzie pasował każdy tłumik do silnika o podobnej pojemności, ale spróbuje też wysłać reklamację do HK, w końcu to mała przesada żeby w pierwszym locie w ten sposób odpadł tłumik.

Myślę, że na razie spróbuję dać dłuższe szpilki + pomarańczowy silikon i będzie grać ;)

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wyważałem tak jak w instrukcji na 95 mm od krawędzi natarcia. Silnik to polecam Ci ten który ja mam jest najtańszy na HK, mocy ma w sam raz tylko słaby tłumik, ale może mi się trafił jakiś felerny :(,

Pozdrawiam Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.