Skocz do zawartości

Jestm nowy !!


ZIELONYBOMBEL

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki !!!

Słuchaj no.... BAXTER 12 ...( bo chyba dodrze widzę ...)

Poczekaj jeszcze iakieś 10 lat i zobaczymy jak beda się z Ciebie NAPIEP.... !! I zobaczymy jak będziesz widział modele na niebie ....( zeby Ci się gałki w aparaturze nie poprzestawiały ) Ja Zaczynam latać po 40 Latach !!!!!!! trzeba Ci było wtedy Latać !!!!

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź !!!!! :devil: :oops:

 

STARY Jasiek !

 

Baxster 12 ...Chyba się nie gniewasz???? !!

Pozdrawiam ! :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meloow!!!!!

Powiem Ci w tajemnicy .......Niech tego nikt nie słyszy .... nie wiem jak to się robi !!

Jak mi pomożesz, ...to na pewno ją dołączę. (Mam tyle wdzieku w sobie że jak mnie zobaczysz to dędziemy latać ze soba do końca życia) :lol2: :lol2: :lol2: ( może lepiej nie bo ....) Obiecaj że nic nie przeszkodzi w naszym wspólnym lataniu ....zwłaszcza moja "pokraczność i wielkość"

Pozdrawiam !!

 

Ale poważnie nie wiem jak dodać fotke ( stara prawda trochę techniki i stary człowiek się gubi )

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baxster 12 ...Chyba się nie gniewasz???? !!

 

He he, nie pekaj... Ja tez juz okulary do czytania nosze... Latka leca..

 

A ja w zeszlym roku zaczalem latac po 30 latach przerwy. Gratuluje powrotu, czas ku temu byl juz najwyzszy..

Jasiu, twardy gosc z Ciebie ze tyle lat bez latania wytrzymałes... :):D:)

 

Pozdrawiam

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poważnie nie wiem jak dodać fotke ( stara prawda trochę techniki i stary człowiek się gubi )

 

A gdzie miejsce na Hemingway`owską maksymę, że "Stary człowiek i morze"? :wink: :devil:

Tak w tajemnicy- przyznam Ci się, że też miałem z tym samym problem i dopiero pomoc dobrych ludzi pozwoliła ujawnić moją powierzchowność :devil: .

Fajnie, że coraz więcej nas dziecinnieje i zapada na chorobę wieku dziecięcego :jupi: :devil: . Choć to nie Powitalnia to dodam od siebie: Ave Jaśku :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baxster 12 ...Chyba się nie gniewasz???? !!

 

He he, nie pekaj... Ja tez juz okulary do czytania nosze... Latka leca..

 

A ja w zeszlym roku zaczalem latac po 30 latach przerwy. Gratuluje powrotu, czas ku temu byl juz najwyzszy..

Jasiu, twardy gosc z Ciebie ze tyle lat bez latania wytrzymałes... :):D:)

 

Pozdrawiam

 

Baxter

 

NO wreszcie ktoś powiedział o mnie prawde!!! Teraz z większa energia zaczne lataćććććććććć !!

Pozdrawiam

Stary jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.