Skocz do zawartości

Jestm nowy !!


ZIELONYBOMBEL

Rekomendowane odpowiedzi

52923306zs2.jpg

Witam Meloow.

Czy umiałbyś tym latać ???.... Ja mam coś takiego, ale się boje latać .Narazie patrze na to coś, bo mi się podoba. Może jak zrobi się cieplej to mi pomożesz ? ( Nim wstąpiłem do forum nosiłem się z zamiarem sprzedaży tego, ale teraz kto wie ???? )

Stary Jasiek

 

Zapomniałem ....Fotke wysłałem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Jasiek - witamy :)

 

Aleś sobie model sprawił na początek latania po powrocie he he

 

Bydzie gleba tzn.. ja nic nie mówie tak tylko :roll:

 

Ja też miałem parę lat przerwy - praca, żona i bobas - wiadomo. Ale teraz już moja 1,5 roczna pociecha umie pomagać tacie przy modelach - trzyma dzielnie taśmę klejącą, czasem dwie tubki poxipolu gdy tatuś miesza patyczkiem składniki, nieraz także gwizdnie mi kadłub i z radosnym wyciem ucieka z nim z pokoju, łamiąc po drodze wszystko co nie przeszło przez drzwi.

 

Więc na modelarstwo nie ma chyba lekarstwa.

 

Pozdrawiam - Tomek (niedaleko mam z Bielska do Oświecimia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! ......meloow.!

Przepraszam musiałem zacząć od starszych.

Chyba juz Cię lubie i jak pozwolisz....... to ja zgadzam się ,że za drobną opłatą ( do uzgodnienia !!!!! ) możesz uczyć mnie latać.

Pogadamy ......jak ...przestanie ....działać ... jabol..! Bo dziś tłusty czwartek i wywaliłem go z żoną ....jabola !. (To takie studenckie przywary !!! ....wypowiedź ..........cenzurowana !!!!!)

Pozdrawiam.

 

Stary Jasiek

 

Marcin zobacz, co mówią inni .... gleba .... chyba nie zrobisz tego Staremu Jaskowi ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj stary Jasku!

A co ja mam powiedzieć,zobacz ile mam lat,jak się spotkamy to po papierosy będziesz mi latał,no zapomniałem że nie palę,więc nie polecisz.

Tak poważnie nie stary tylko Jasku,szkoda tego modelu na początek,zostaw go na inne czasy aż nauczysz się latać.

Na początek to spraw sobie jakiegoś trenerka,najlepiej górnopłat,takiego który prawie sam lata i to jeszcze pierwsze loty nie sam,tylko z pomocą kolegi,gdyż możesz przypadkowo zabić to biedne zwierzątko w ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob Mc Fly, tu
A gdzie miejsce na Hemingway`owską maksymę, że "Stary człowiek i morze"?

chyba chciałes napisać "Stary człowiek i może" :D

Jednym z punktów regulaminu forum jest zakaz personalnych wycieczek i tylko dlatego nie pojawią się tutaj żadne cytaty z Twojej Marcinie twórczości :mrgreen: :devil:. Chyba, że sobie tego wyraźnie zażyczysz :D .

Com napisał- napisałem :mrgreen: i dokładnie tak chciałem to napisać ;D . Jeśli nadal masz wątpliwości to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sobie sprawdził jaki tytuł nosi kultowa powieść Hemingway`a :twisted: . Mam świadomość własnych słabości, ale ortografii raczej bym do nich nie wciskał :roll: . Jeśli już, to interpunkcja dosyć często zmusza mnie do dłuższego zastanowienia :? . Poza tym przed użyciem przycisku "wyślij" skwapliwie korzystam z tego obok niego, żeby sprawdzić, czy aby z rozpędu jakiegoś byka nie ustrzeliłem :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.....Rob Mc Fly, MareX, widać ży wy starszej daty i nie zrozumeiliście zasadniczej różnicy w stwierdzeniu MORZE lub MOŻE.

 

Gdyby nie język polski i to że morze i może wymawia się tak samo,ale pisze i znaczą zupełnie co innego ta maksyma nie była by taką fajna.

 

Rob Mc Fly, tu nie chodziło o to że popełniłeś błąd ortograficzny, tylko "Stary człowiek i może" odnosi się lepiej do czynów @ZIELONYBOMBEL, niż "Stary człowiek i morze" przecież nie jesteśmy rybakami i kutrów niebudujemy :D

tylko dlatego nie pojawią się tutaj żadne cytaty z Twojej Marcinie twórczości

 

Prosze bardzo pisz, co sobie życzysz chętnie poczytam i problemów z tym nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi chodziło o to, co Jasiek może, a czego nie to zostawił bym przynajmniej Hemingwaya w spokoju. Przez uszanowanie tego, że Jasiek parę kalendarzy więcej ode mnie w życiu oglądał wtryniłem tę celową dwuznaczność wypowiedzi :wink: . A to, co z tamtej wypowiedzi można dodatkowo wyczytać to już zostawiłem do wyboru (i ewentualnego skojarzenia) czytającym :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już z piękną fotką którą po 56 godzinach pracy udało mi się wstawić !!!

No wreszcie możemy Cię Janku podziwiać w pełnej krasie.

Tę fotkę to piksel po pikselu punktakiem drukowałeś? :wink: :devil: . Już Ci zazdroszczę zdolności plastycznych :lol2: .

stary Jaś tylko może jak jest w pobliżu morze :roll: :lol::P

I najlepiej w towarzystwie Grzegorza Brzęczyszczykiewicza ze Szczebrzeszyna :devil: :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.