Skocz do zawartości

Fajka niskoprofilowa


jetfan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć, może nie ma. A chodzi o fajkę na świecę o jak najmniejszym rozmiarze tj. wysokości bo nie mieści mi się silnik pod maskę. Zwykle fajka, tj. dwie części metalowe, wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Ale potrzebuję czegoś znacząco mniejszego - czy ktoś z Was spotkał się z czym takim? Ew. może jakieś samoróbki są możliwe?

 

9vjv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć, może nie ma. A chodzi o fajkę na świecę o jak najmniejszym rozmiarze tj. wysokości bo nie mieści mi się silnik pod maskę. Zwykle fajka, tj. dwie części metalowe, wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Ale potrzebuję czegoś znacząco mniejszego - czy ktoś z Was spotkał się z czym takim? Ew. może jakieś samoróbki są możliwe?

 

9vjv.jpg

Witam.

Też przyłączam się do tematu,mam podobny problem chociaż jeszcze nie posiadam silnika ale większość silników o pojemności 50-60 cm wraz z fajką to około 130-135mm od osi wału do końca fajki, a maska w moim budowanym Zero ma średnicę 250 mm.Szukałem na zagranicznych forach ale nic nie znalazłem.Do takiej świecy jak na załączonym zdjęciu krótsza fajka raczej nic nie pomoże -bo sam korpus porcelanowy jest wysoki.Być może są krótsze świece -ale jeszcze takich nie znalazłem.

Benzynowe silniki czterosuwowe są tak skonstruowane ,że świeca jest w zagłębieniu poniżej pokrywy popychaczy i fajka nie wystaje ponad obrys silnika-ale ceny takich silników skutecznie odstraszają.Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.