Skocz do zawartości

Zabawy z dziećmi :)


rast

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj grzebiąc coś przy modelach, żona poprosiła mnie bym pobawił się z córką Nadią, która ma 2,5 roku. Stwierdziliśmy wspólnie z Nadunią, że będziemy układać klocki. Błądząc myślami przy modelach, wybudowałem córce quadrocoptera. Miałem ubaw kiedy czekała, aż wzniesie się w powietrze. Po chwili czekania i patrzenia na niego, ze smutkiem w oczach powiedziała, że chyba nie poleci. Żona oczywiście nie zrozumiała czemu córce wybudowałem coś takiego :P

post-897-0-33423500-1386343997_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa..może w przyszłości zarazisz córę lataniem ;)

U mnie jest podobnie tzn. nie klocki ,tylko córka ma 15 lat i lata że mną naprzemiennie na symulatorze Extrą, ćwicząc 3D :)

Efekt z kilkunastu wieczorów jest taki, iż niejeden "latacz" mógłby wpaść w kompleksy przy niej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że uda mi się zarazić dzieciaczki tym hobby, syn ma dopiero 8 miesięcy, więc jeszcze za wcześnie, ale jak tylko podrośnie to będzie siedział w warsztacie ze mną, córka oczywiście też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.