Skocz do zawartości

CIEKAWY FILM


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jutro skoncze ogladac,bo juz zasypiam...

W PIśmie Świetym jest napisane ze Chrzescijaństwo zawsze bedzie atakowane niezaleznie od czasow na rózne sposoby.....

Amerykanie juz nie maja co wymyslac

A moze ten film powstal po to by własnie ukryc prawde....

 

Alezeby robic taki film i nie znac powszechnie znanej mitologi egipskiej??

nie no zal....;/

i w egipcie nie krzyzowali tylko na pal nabijano...;p

Wiec co z tym Horusem zrobili?? :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 cykl wlasnie o religi nie jest zachwycający ale za to dalsze jak np WTC.Sa faktycznie prawdziwe .Moj brat wlasnie robil instalacje elektryczną bardzo blisko katastrofy i rowniez widzial ze cos bylo nie tak .Slyszal wczesniej serie wybuchow .Ale media zrobiły swoje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do religii nie wypowiadam sie bo to temat drażliwy a moje poglądy kontrowersyjne:p

 

Co do WTC czytałem kiedyś na ten temat coś, nie pamiętam tytułu. Faktycznie składało sie to w sensowną całość. I jestem skłonny wierzyć w to, że 11 września nie do końca było tak jak mówią media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo tu glownie o dobranie sie do zloz ropy w afganistanie .Rząd i media uznaly ze tam jest kolebka terroryzmu i trzeba z tym walczyc.Juz teraz zaproponowali pomoc w tworzeniu nowego porządku wzamian za udzialy w ropie .To śmiech na sali

 

A wiadomo ze kto posiada surowce energetyczne ten rządzi.Podstawa ekonomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge obecnie znalesc tego filmu na youtube ale jest wlasnie o WTC i o tych wybuchac przed i po uderzeniu samolotow.

 

Genralnie sprawa miala sie tak ze 2 miesiace przed katastrofa cale 2 budynki WTC kupil pewnien zyd(nie czepiam sie religi itp tylko tak bylo) ktory po wypadku dostal $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ odszkodowania....

Samolot ktory zostal porwany rozbil sie nie trafiajac w cel tez jest zagadkowy... bo od kiedy porywacze z innego kraju mowia do siebie biegle po anglielsku ?? (A nie w swoim jezyku) to zanotowala czarna skrzynka podobno...

 

Moim skromnym zadniem cala ta nagonka na terroryzm to wymysl amerykancow ktorzy wpadli w panike gdy oszacowali ze pozostalo im ropy na raptem 13 lat....(z ich zloz i miejsc gdzie czerpia w innych sakatkach swiata )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie urzadzenie w którym zapisywane sa wszystkie dane z samolotu(kierunek,wysokosc lotu,rozmowy kazdy manewr,praca silników itp..wszystko :):D )a po wypadku czarna skrzynke sie wyciaga i otczytuje co sie dzialo z samolotem przed wypadkiem czy nie zgasl silnik czy sie nie zapalil itp...

EDIT:

"Czarna skrzynka, rejestrator danych lotu (ang.: Flight Data Recorder, FDR, niem.: Flugschreiber) to urządzenie rejestrujące parametry lotu samolotu. Zapis ten wykorzystywany jest w celu ustalenia przyczyn i przebiegu nienormalnego zachowania samolotu (w szczególności po katastrofie – do badania jej przyczyn).

 

Czarne skrzynki konstruuje się tak, by były zdolne przetrwać katastrofę. Zwykle na pokładzie samolotu zainstalowane są: rejestrator danych lotu i rejestrator rozmów w kokpicie (ang.: Cockpit Voice Recorder, CVR), umieszczone w przeciwleglych krańcach kadłuba (CVR w okolicy nosa i FDR w ogonie). Starsze czarne skrzynki zapisywały parametry lotu w postaci rowka żłobionego w przesuwającej się taśmie aluminiowej. Większość dzisiejszych czarnych skrzynek to zapętlona taśma magnetyczna. Najnowsze konstrukcje zapisują dane w pamięci w układach scalonych (brak zawodnych części mechanicznych). Dzisiejsze czarne skrzynki zapisują od 300 nawet do ponad 1000 różnych parametrów.

 

Wbrew nazwie czarna skrzynka nie jest wcale czarna. Jej obudowa jest pomalowana jaskrawo-pomarańczową farbą, aby łatwiej było ją odszukać wśród szczątków samolotu."

Znalezone za pomoca google(które naprawde nie gryza :mrgreen: ) w 2 sec na stronie wikipedia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

i ja oglądnąłem ten film - co do kwestii powiązań pomiedzy krajami i ludźmi trzymajacymi władzę, to gdyby takie fakty faktycznie sie potwierdziły kiedyś, to az szczena opada.

 

Swego czasu przeczytałem wiele ksiażek Wiktora Suworowa, który był oficerem rosyjskiego Specnazu. Niektóre rzeczy, które opisywał były fikcją, ale niektóre były prawdziwe i aż włosy stawały dęba po przeczytaniu. Okazuje się, że zarówno bloki wschodnie i zachodnie kieruja sie tymi samymi prawami - zapanować nad masą ludzi, kierować nimi, ciągnąć kasę.

 

W każdym razie latać trzeba, nawet jeśli tarcza antyrakietowa będzie namierzać i strzelać w nasze modele, gdy wylecą 100 metrów ponad drzewa !!!

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.