Skocz do zawartości

termiczne cięcie styropianu


baczek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tez zastanawialem sie nad ta ramka, jedna zrobilem z zasilacza pc ale denerwuje mnie brak regulacji.

Gdzieś już o tym pisałem, ale powtórzę: ładowarka iCharger 106B (i zapewne 1010B) w najnowszej wersji mają program zasilania wycinarek oporowych, oczywiście z pełną regulacją :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już o tym pisałem, ale powtórzę: ładowarka iCharger 106B (i zapewne 1010B) w najnowszej wersji mają program zasilania wycinarek oporowych, oczywiście z pełną regulacją :D .

 

Gdzies juz o tym czytalem :)

 

Jakos mi to jednak nie pasuje, stol na gotowo bedzie w garazu, ladowarka w pokoju/aucie.W drodze jest turnigy, mysle ze ta mi na razie w zupelnosci wystarczy a wydac kolejne 60 dolcow tylko dla zasilania oporowej wycinarki - którą nie wiem ile skrzydel wytne bo zaczyna krecic mnie balsa - raczej mija sie z celem.

 

pozdrawiam

 

edit: Tytan jak tym wycinasz? Ciekawi mnie technika bo generalnie wyglada jakbys wycinal solo, tylko zastanawia mnie czy skrzydlem po wycinarce czy wycinarką po skrzydle :) Wyglada jak opcja 2 ale jakos pewny nie jestem. Filmik z "oblotow" ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem wycinarką po skrzydle a właściwie to po szablonach :D

Ja od siebie dodam że sam używam dwóch ramek do cięcia,pierwsza duża a właściwie długa tylko do wycięcia kształtki ze styropianu,druga mniejsza do wycinania skrzydła po szablonach.

Obie zasilane z transformatora sterowanego ściemniaczem do żarówek.

Przy różnych długościach cięcia sterowanie temperaturą musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.