Skocz do zawartości

Szanowni modelarze


Majkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanując obyczaje i zasady jakie panują na tym forum tworzę przywitalnego posta

 

Latanie wywołuje u mnie to uczucie, które niektórzy określają jako motylki w brzuchu. Kilka lat temu miałem okazję uczestniczyć kursie szybowcowym tzw. postawowce. To był wspanialy czas. Nigdy nie zapomnę momentu, gdy pierwszy raz znalazłem się na wysokości 330m nad ziemia sam w szybowcu, bez instruktora. :) Z pewnych powodów niemogłem kontynuować dalej lotów na szybowcach. Pól roku temu w trakcie spaceru moją uwagę przykuł model w powietrzu. Szybko namierzyłem pilota, zagałem i tak narodziła się w głowie myśl by wrocić do latania. Tym razem na modelach. Wiem, źe dla wielu z Was kolejność byla odwrotna. Dwa tygodnie później zakupiłem elektroszybowiec Orion dokładnie taki jak w poście http://pfmrc.eu/index.php?/topic/40518-poczatki-z-motoszybowcem-orion-170cm/ Złożyłem, wykonalem pierwsze loty. Zaliczyłem kreta i drobną naprawę. :) Z braku czasu latam głównie na symulatorze. Tak ćwiczę technikę i zdobywam doświadczenie. Co prawada nie ma tego doświadczenia w modelarstwie za wiele.

 

Ten post nieco odbiega długością od średniej, ale postanowiłem dodać coś o sobie z uwagi na poczytność tego typu wątków. (myślałem, że do tego działu nikt nie zagląda) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idfx: michaeli, to rzeczywiście profil załoźony przeze mnie kiedyś tam i porzucony. Nawet nie przedstawiłem się na forum. Zapomniałem dziś o nim zakładając ten "wlaściwy". Moim zdaniem "michaeli" jest do usuniecia. By the way, jak to namierzyłeś? Po dacie urodzin i lokalizacji, ewentualnie po nicku? Jesteś lepszy niź gestapo ;) Co do zasady, czytałem regulamin. Jest w nim napisane, by każdy posiadał tylko jeden profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.