Skocz do zawartości

Katana PL By ARTEX


darkarll

Rekomendowane odpowiedzi

Swietnie to Ty nia latasz:)

 

nooooo suuper wreszcie ktoś zauważył że to model zdalnie sterowany :rotfl: znaczy się ktoś nim steruje ,zwykle jak latam na jakiś piknikach to podchodzą ludzie i pytają , a jaki silnik ,a jakie serwa , fajnie ten modelik lata gdzie można taki kupić :D a tak na poważnie to samolocikami bawie się od 7 lat latam raczej weekendowo wylatując około 30 godzin rocznie ,myśle że to niewiele , dzięki za pochwały ale zapewniam że są w polsce lepsi piloci RC przed którymi z kolei ja chyle czoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkarll, naprawde fajne loty, ja też uważam ze takie latanie to zasługa pilota! Proponuję zobaczyć jeszcze jeden fajny film z kataną artexu :

 

http://szabatowski.livenet.pl/elektryki/Filmy/KATANA_ARTEX.wmv

 

jakby komuś nie chciał sie zapisac należy wejść do folderu : http://szabatowski.livenet.pl/elektryki/Filmy i kliknąć prawym przyciskiem myszy na plik "KATANA_ARTEX" i zapisać na dysku wybierając "zapisz element docelowy jako"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

 

Człowiek w życiu aby normalnie funkcjonować potrzebuje zmian. Chcąc oderwać się od codziennych prac przy 17' monitorze mówi czasami dość... Oderwaniem "relaksem" hmm.... no nie wiem ma być właśnie modelarstwo. Zacząłem skromnie symulator lotu E-SKY (pozwoliło mi to w 70% zrozumieć istotę latania) + zakup SKY HAWK (motoszybowiec).

Aparatura ustawiona: Lewy drążek (gaz,lotki) prawy (wysokość,kierunek) .

 

Miał być relaks ? okazało się że to niezła dawka adrenaliny i pomimo już kilku "łapanek,poszukiwań itd" kretów no nie wspomnę o samodzielnych naprawach nie poddaję się - zdobywam dalej wiedzę i umiejętności w lataniu.

 

Obecnie zbieram na coś mocniejszego. Zainteresowałem się modelem rodzimej produkcji a mianowicie KATANA PL z Artex-u. Sam model nie jest drogi a reszta no właśnie i tu trochę muszę Was pomęczyć zanim sobie go poskładam i jednocześnie prosić o opinię/uwagi co do przygotowanego przeze mnie zestawu.

 

Udało mi się zebrać w całość taki oto zestawik

Model : KATANA PL

Silnik: Roxxy 3545-12

Śmigło: śmigło 12/6

Regulator: ROXXY BL-CONTROL 825-6

Serwa: Hitec HS-81MG (x4)

Pakiet: ARCS 3200mAh 11,1V 12C

Aparatura: FUTABA 4EXA Channel -35MHz

Kwarce: odbiorczy FUTABA 35MHz 182K B-Band

 

Czy ta konfiguracja jest odpowiednia dla tego modelu i pozwoli na wykonywanie dowolnych akrobacji. Pytanie dla bardziej zaznajomionych modelarzy z tematem.

 

Linków nie podaję (bo to reklama /spam ) może na priv dla zainteresowanych szczegóły tych podespołów mogę przesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie trafiłeś w temat ;-) Spójrz tutaj: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=3270 To cały wątek właśnie o Katanie z Artexu. Przeczytaj go i na pewno dowiesz się więcej. Ze swoim pytaniem też raczej spróbuj tam, bo ten dział dotyczy filmów a nie dyskutowania o konfiguracji modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Udało mi się zebrać w całość taki oto zestawik

Model : KATANA PL

Silnik: Roxxy 3545-12

Śmigło: śmigło 12/6

Regulator: ROXXY BL-CONTROL 825-6

Serwa: Hitec HS-81MG (x4)

Pakiet: ARCS 3200mAh 11,1V 12C

Aparatura: FUTABA 4EXA Channel -35MHz

Kwarce: odbiorczy FUTABA 35MHz 182K B-Band

 

Czy ta konfiguracja jest odpowiednia dla tego modelu i pozwoli na wykonywanie dowolnych akrobacji. Pytanie dla bardziej zaznajomionych modelarzy z tematem.

 

Linków nie podaję (bo to reklama /spam ) może na priv dla zainteresowanych szczegóły tych podespołów mogę przesłać.

 

jeśli chodzi o regulator to zdecydowanie radze zmienić na 950-6 plus programator i lipo 4S i C20 , pojemność dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.