Skocz do zawartości

SJ4000 - pogromca GOPRO


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

Witam.

 

Chciałbym się zapytać o niską cenę tzn. czy to jest na pewno sj cam oryginalny, trafiłem na tą okazję u Pana i zastanawiam się dlaczego tak tanio, wszędzie sprzedają po 300-400 zł a tutaj kusi mnie cena. Czy to oryginalna kamerka sjcam?

 

Pozdrawiam.

 

 

scjam oryginalne. cena taka ponieważ czas wysyłki to 7-30 dni.

 

To tyle, nie ma żadnej informacji w ogłoszeniu, że paczka frunie prosto z Chin a w dodatku ktoś tu leci w bambuko z tym oryginałem ;)

 

EDIT :

 

Prowadzę aktualnie z tym Panem konwersację poprzez olx'a odnośnie kamery i wnioskuję iż trzeba go omijać szerokim łukiem co zalecam każdemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak nie ma logo SJCAm to ja nawet bym na nia nie patrzył. To dość nowy produkt SJCAM, pojawił sie dopiero po zmianie polityki w sprawie logo. Więc nie ma oryginałów z wifi bez logo.

 Coś mi temat umknął bo test robiłem miesiąc temu :(

 

 

 

Praktycznie to samo, menu w j.polskim i trochę inne ustawienia

 

Sesja zdjęciowa

 

post-10282-0-16601500-1425119381_thumb.jpg

 

post-10282-0-69338300-1425119475_thumb.jpg

post-10282-0-00141800-1425119446_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam SJ4000 i zainstalowałem aplikację na iPhona żeby przetestować podgląd na smartfonie.

Niestety aplikacja woła o update FW.

 

Czy to jest ryzykowane? Bo na stronie SJCAM jest napisane, że robisz to na własne ryzyko.

 

PS: może mogę wykonać backup fabrycznego firmwaru?

 

------------------------------------------------------------------------------------

 

Edit: Już wszystko działa. To nie była wina firmwaru (mam najnowszy) , lecz nieodpowiedniej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie mam zamiar kupić tą kamerke tylko problem jest taki ze na alledrogo są dwa rodzaje, jest sjcam4000 i sj4000 obie mają te same parametry tylko że sj4000 jest tańsza czy miał ktoś może styczność z tą tańszą wersją i jeszcze jedno pytanie jaki jest zasieg Wi-Fi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.