Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zna ktoś rozmiar oryginalnego śmigła? I również maksymalne obciążenie silnika? Bo szukam po necie i znaleść nie umiem.Dzwonilem do sklepu gdzie kupiłem i oni dzwonili do serwisu ale oni też nic nie wiedzą a wbazie danych nic niema:O:O:O ostatni raz chyba kupiłem gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie z niemiec ..... aaaaaa nie wiem :)

Tak jakoś wyszło :)


To ze poszlo na vat bylo wiecej jak pewne (gabaryty)

Nie wiem znaczy nie wiedziałem, nigdy wcześniej nie zamawiałem niczego z China ;)

Swoją drogą dziwi mnie trochę, ten sam towar w UK warehouse kosztuje tyle samo. Ale jak kupisz w innym masz przefikane bo sukinsyny ekstra VAT sobie doliczą i opłaty celne eeeeh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, i tak i nie.

Jestem baaardzo bardzo zły na tę cała sytuację. Kosztowało mnie to mnóstwo czasu, sporo wydanej zupełnie bez sensu kasy i samolotu nie mam i tak.

Dlaczego ? a dlatego, że paczka najwyraźniej w trakcie podróży a może na cle została ... "zdeptana", dotarła do mnie w stanie o którym nie chcę nawet myśleć. Myślę jak teraz odzyskać kasę za zapłacone cło i zmusić HK w HongKongu żeby pokryli wszystkie koszty.

A w przyszłym tygodniu mają mi przysłać nowy jak tylko do  UK Warehouse dostaną Sbachy o ile dostaną bo z jakiegoś pwodu są wszystkie inne tylko nie PNF'y (nie chcę się bawić w montowanie wszystkiego a poza tym nie mam w tej chwili zalecanych elementów).

Kurcze same problemy.... a do tego pogoda ... do kitu. nie ma jak polatać bo leje i leje albo dmucha jak w kieleckiem. 

Jak pech to pech, na całej linii.

 

Ale czekam cierpliwie, może w końcu się doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na odpowiedz i zdjęcia z cła bo podobno mają jak wyglądała przesyłka ale  większym problemem będzie odkręcenie zapłaconego podatku i cła :)

Zobaczymy, narazie czekam na nowego. A pogoda taka super do latania .... i by się Sbach przydał :)

Tymczasem HyperBipe 900 dzielnie go zastępuje.

Dzisiaj "wyfruwałem" ponad 2 godziny, już mnie szyja bolała od tego gapienia się w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się tymi zdjęciami jeśli możesz, jestem ciekawy jak bardzo "zdolni" są ludzie obsługujący takie paczki. Póki co zamówiłem 4-ty model z HK i czekam aż przywiozą, wcześniejsze przyszły bez nawet jednej rysy na papierze pakowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czekam, w międzyczasie wojtas jak tam twój Sbach ?

Latasz coś bo wciąłem się w twój temat z moim nieszcęściem.

Opowiadaj, czego mozna się spodziewać jeszcze po złożeniu i przed pierwszymi wzlotami ?

Po twoich krasz testach :) będę miał łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam!owszem polata ale to będą raczej szybkie loty bo do 3D przy 800mm rozpiętości to pakiet zdecydowanie za ciężki...

 

jeśli szukasz czegoś fajnego do akrobacji i 3D to polecam zdecydowanie ten model:

 

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__37289__HobbyKing_Edge_540T_EPP_Light_Plywood_3D_Aerobatic_Airplane_1220mm_ARF_EU_Warehouse_.html?strSearch=edge%20540t

 

kupiłem go niedawno i ciągle nie mogę się nim nacieszyć...  :) .lata rewelacyjnie i akurat na pakietach 3S 1800mAh  :D .

 

niebawem wrzucę na forum jakąś fotorelację ze składania i oblotu tego EDGE 540T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, fajnie, dostałem dzisiaj mojego Sbach'a 342 :)

W pięć minut zmontowałem (dosłownie).

W kartonie oprócz wszystkich elementów znajdował się wireczek ze śrubkami i elementami łączenia, wkrętak i oczywiście instrukcja (której notabene nie otworzyłem nawet bo po co). I samolocik złożony.

Wytargałem go na pobliski parking i wykonałem trochę testów. Wiem na pewno, że samolocik jest szybki oj nawet bardzo szybki. Próba rozpędzenia wprowadziła mnie stan lekkiego osłupienia. Inny samolot już by się dawno wzbił w powietrze a ten ciął jak zwariowany dalej nawet nie myśląc o odrywaniu się od podłoża :o !!!

Nic to jednak, jutro a właściwie dzisiaj pędzę na lotnisko klubowe bo pogoda zapowiada się znakomicie :)

post-8100-0-13685800-1403307401_thumb.jpg

Najprzyjemniejsze jest to, że po rozłożeniu samolocik zajmuje bardzo mało miejsca i będę mógł go wpakować do walizki i zabrać  na wakacje :):):)

I NIE WYMAGA KLEJENIA !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykam się trochę. Samolocik jest bardzo masywny, że tak to ujmę. Stosunkowo krótki kadłub, dość duża waga, powierzchnia nośna niewielka więc potrzebuję nie lada prędkości żeby się wznieść. Czy tylko mi się tak wydaje ?

No i twój to chyba minimalnie większy ? Bo mam wrażenie, że to nie jest identyczny Sbach 342 :)

Jak to było w twoim przypadku ?

Opisz mi pierwszy start proszę. Może wyobraźnia zadziała i będzie mi łatwiej :)

No i jak masz ustawienia zrobione, jaka bateria, jej położenie itd.

Plus jakieś zdjęcia z opisami :):) lol

Wiesz, nie jestem już takim totalnym amatorem i trochę już latam. Praktycznie do tej pory wszystko co wziąłem w łapska latało więc nie powinienem mieć problemu ale mimo to odczuwam lekki respekt do tej maszynki.

Wczoraj i dzisiaj "objeżdżałem" go na asfaltowym dużym parkingu i wydaje mi się, że musi naprawdę nabrać szybkości. W porównaniu do HyperBipe'a, czy Spitfire'a ten to "przecinak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem pierwszą próbę .... na szczęście przeżył :) tylko oba końce skrzydełotarł i lekko spinner ;)

A szybki jest jak diabli.

Potrzebuję podpowiedzi jak ustawić D/R i EXPO bo z ustawieniami domyślnymi to można go tylko ZABIĆ !


Ma ktoś dokładnie takiego samego, oblatanego i podzieli się ustawieniami radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.